Rantakahvilan/baarin??
Voiko Lököreen perustaa
6
173
Vastaukset
- Poweriatankkiin
Shell asemalta saat kahvia ja hodareita, paketti mukaan ja lököröön.
- dyna
Lähin Shell on karhulassa
- sextempore69
Voiko perustaa bordellin ex-shelliin??
- Ideahyvä
Vaarmaan kannattaa aluksi kysyä asiasta Pyhtään kunnalta tai tontin omistajalta, jollei ole kunta.
- panomiäs
Ensin täytyy tehdä kysely. Moniko käy päivittäin panemassa? Kun mettää on myyty, niin miten pitkään rahat riittää? Pillua ei sa velaksi, eihän?
- Veronmaksaja990
Kunta voisi rakentaa ensin sille tilat ja sitten huomatessaan ettei se kannattanutkaan myydä persnetolla ne vaikka sorakeisarille Niin olis siinä hännystelijöille taas puuhaa, kun keittelis kaffia muun "työn" lomassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856304
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303783törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283150Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691706- 331398
- 271330
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46949Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11946Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11880- 42859