Ajatteles mies jos nyt vaa

lähtisin iltalenkille kesämekossa ja jättäisin pikkarit kotiin, tulistko vastaan ja vasten?
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

No tulisitko? Tulisitko minuun?

Äänestä

En tulisi, en tosiaankaan. Ehkä joku pulsu huolia sinut

Äänestä

Juuri tämä...olen koko elämäni odottanut sinun kaltaista.
Kesämekko lenkkeilijät on on \0/

Äänestä

huhhuh, tarttuisitko kohdalle tullessa sojottavasta sauvastani ja ohjaisit sisään?

Äänestä
  • Tietenkin.

    Äänestä

Joku mustisko näitä tehtaa?joku joka tietää taipumuksen pieneen pervoiluun?onko se niin vitun kiellettyä naiselta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


darrassa kirjoitti:

lähtisin iltalenkille kesämekossa ja jättäisin pikkarit kotiin, tulistko vastaan ja vasten?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu