Kaikki on ollut meidän kahdenkeskistä ja kaikki on hyvin.
kaikki on hyvin
jottatiedät
14<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
No onneks pelkäsin jo että erehdyt.
Minua ei ainakaan koskaan haittaisi se, että muut tietäisivät tunteistani (jos sellaisia jollekin kirjoittelisin), mutta enemmän minua haittaisi sen toisen ihmisen teko ja mahdollisesti halu loukata.
Kuka on halunnut loukata ja ketä? Mistä niin päättelet?
Olen samaa mieltä, kaikki on ihan hyvin.
Kolmas osapuoli on joskus ihan paikallaan - jos se vain on neutraali (kaverit ja perhe rajautuvat pois kun ovat luonnostaan kallellaan toiseen suuntaan). Tunteiden paljastamisessa suurelle yleisölle ei kyllä sinänsä mitään vikaa - sitähän sitä häissäkin kailotellaan ja lehti-ilmoituksilla!
kunpa voisin uskoa sinuun , viimeksi vain meni ihan vituiksi kiitos minun
Kaikki on hyvin, luota siihen.
Olin varmaan ollut liian epäselvä ennen sitä viimekertaa. Vastasin irl viestiisi hyvin lyhyesti eli toivottavasti näemme huomenna.
sinulla on minulla ei
no ei kyllä siltä tuntunut että haluaisit enään nähdä
Siihen ei auta muu kuin anteeksipyyntö, jos olet malttisi menettänyt ja syystä mistä?
mustasukkaisuus , ja omat hölmöilyt sen jälkeen.
Hyvä tietää. Ja parempi niin.
näin meidän kesken suomi24 palstalla:D