Miksi Kärsämäellä

on kansalaiset jatkuvasti tyytymätömiä nyt vallassa-olevan Keskusta-kuntahallinnon kaikkiin toimintoihin ja em halinnon sivuaviin ulkopuolisiin päätöksiin?
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Koski dynastia!

Äänestä

onko tämä "Koski se 4-luokan hitsari?

Äänestä

3 -luokan hitsari eduskunnassa sillä pärjää hyvin saman lainen kuin haapavetinen pankinjohtaja siellä ei titteliä tarvita.

Äänestä
  • ilimankos se sukellusvene jäi satamaan eikä Kärsämäen porttti noussut pystyyn, haapavetisen velipoika ei kelpuuttanut sika-aituuksen hítsaukaeen ja anto potkut keplottelijalle, kämäki op kavalsi markkoja , mutta asiaksahan se maksaa

    Äänestä

Kärsämäen kuntalaiset ovat yhtä ymmärtämättömiä kuten juutalaiset, jotka eivät ymmärtäneet Hitlerin tarkoittavan enemmistön hyvää kaasuttamalla juutalaisia.

Äänestä

se on muutama persus jotka on kaikkeen tyytymättömiä.Tappelevat vaikka omiensakin kanssa jos eivät muuta keksi.Aina on jonkun kanssa saatava tapella.

Äänestä
  • itkemään itsesi uneen että jaksat aamulla nousta itkemään persujen perään. Ja mitä tappelemiseen tulee sinä hypit naapurikuntien sivuilla provoamassa että edes joku puhuisi sinun kanssa koska sinun ainoa kontaktisi ihmisiin on suoli24 ja sielläkin häirikön rooli.

    Äänestä

  • Ryömi_koloosi kirjoitti:

    itkemään itsesi uneen että jaksat aamulla nousta itkemään persujen perään. Ja mitä tappelemiseen tulee sinä hypit naapurikuntien sivuilla provoamassa että edes joku puhuisi sinun kanssa koska sinun ainoa kontaktisi ihmisiin on suoli24 ja sielläkin häirikön rooli.

    ei muutama persus ole "kansalaiset".Pöljä.Mistäs sen tiedät että minä naapurikuntien sivuilla.Taidat ite hyppiä kun niin hyvin tiedät.Kylillä puhuvat notta persusta vituttaa.

    Äänestä

kepujuntti on tyytyväinen syksyllä tulee taas hyvät korvaukset tilitoimisto tekee hakemukset juntti nostaa rahat pankista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


josainhaiseejapahasti kirjoitti:

on kansalaiset jatkuvasti tyytymätömiä nyt vallassa-olevan Keskusta-kuntahallinnon kaikkiin toimintoihin ja em halinnon sivuaviin ulkopuolisiin päätöksiin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu