Kiihotan sua koska

Oon ainoo joka osaa laittaa sulle kampoihin
17<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Olet idiootti. Noin on jotain teinien harhaluuloja tommoset jutut.

Äänestä

Aino o, Aino o, anna mun kaikki kestää ;)

Äänestä

Ois osunut ja uponnut jos ois ollut

Äänestä

Jahsoo! jatka vain, jos se sua kiihottaa.

Äänestä

Älkää menkö lankaan usein huomattu, että joitain johdetaan täällä harhaan.

Äänestä

Taidat kiihottaa vain itse itseäsi.

Äänestä

Oot kuule oikiasa. Näin o.

Äänestä

No ei se ny ihan noinkaan mene. Joskus kyllä vois antaa ees millin verran periksikin.

Äänestä

voi olla jopa perää tässä väitteessä;)

Äänestä
  • Joitakin kiihottaa eripura, toiset halveksivat sitä. Jos olet yksin palstalla eikä joku ihminen vastaa yhteydenottoihisi irl, yritä päätellä siitä.

    Äänestä

  • MeitäOnMoneksiiii kirjoitti:

    Joitakin kiihottaa eripura, toiset halveksivat sitä. Jos olet yksin palstalla eikä joku ihminen vastaa yhteydenottoihisi irl, yritä päätellä siitä.

    Eihän aloittaja puhunut eripurasta yhtikäs mitään. taidat olla itse aikamoinen eripura;D Kitkarenkaatkin toimii erinomaisesti, juuri kitkansa ansiosta... ei kitka ole yhtä kuin eripura. se voi antaa myös positiivista säpinää

    Äänestä

  • KitkarengasToimii kirjoitti:

    Eihän aloittaja puhunut eripurasta yhtikäs mitään. taidat olla itse aikamoinen eripura;D Kitkarenkaatkin toimii erinomaisesti, juuri kitkansa ansiosta... ei kitka ole yhtä kuin eripura. se voi antaa myös positiivista säpinää

    Kuten sanottu, ihmismakuja on erilaisia. Yhtä kiihottaa ja toista ei. Minua ei.

    Äänestä

Mua ei oo vielä koskaan mikään täällä palstalla kiihottanut.

Äänestä

se ei ole kampoihin laittamista että välttelee, ja käyttää kaikki kiertopolut ettei vaan kohdattais. Se on kylmyyttä, ei tunteita laisin.

No tässä meitä kaksi, toistemme välttelijää nykyisin.

Äänestä

Olet asian ytimessä kulta. Vituttaa vaan, että tunnet mut paremmin kuin minä itse. Ei se silti poista tosiasiaa. Ei taas tiedä kummalle ääripäälle tän ristiriitaisuuden keikauttais. PERKELE <3

Äänestä
  • olet kolmen pisteen pösilö. sua ei kukaan täl palstalla kaipaa. olet kuin rekkalesbo puheines.

    Äänestä

  • hyihemmetti kirjoitti:

    olet kolmen pisteen pösilö. sua ei kukaan täl palstalla kaipaa. olet kuin rekkalesbo puheines.

    Myös ulkonäöltäni kuin tällaisen vähemmistön edustaja ;) Ja luonteeltani myös! Mutta kun menetän hermoni, olen kuin pahainen prinsessa. Ps. en ymmärrä mikä tää kolmen pisteen pösilöjuttu on ;D) Pus silti sinullekin ihanuus <3

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


faktamiäs kirjoitti:

Oon ainoo joka osaa laittaa sulle kampoihin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu