Lissee tukkee

2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mutta eihän Venäjällä ole mitään merkitystä Suomen taloudelle, joten mtk pitäköön päänsä kiinni. Tukea ei tipu enää latiakaan
Eiku..

Äänestä

Miten viljelijät ylipäätään voi viedä suomalaisten verorahoilla tuotettuja elintarvikkeita Venäjälle? Ja kun vienti loppuu, vaasitaan taas lisää rahaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MTKvaatii kirjoitti:

http://yle.fi/uutiset/mtkn_hatahuuto_venajan_vastapakotteista_jo_satojen_miljoonien_menetykset_maanviljelijoille/8107902?origin=rss

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu