Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Fetissit ja perverssiot

Fetissit ja perversiot.
Suurin osa saa tyydytyksen 30 sekunnin yhdynnästä ja tupakasta mutta jos se ei riitä??
Mitä jos sitominen piiskaaminen tai alistaminen/alistetuksi tuleminen kiinnostaa enemmän kuin se tavan omainen seksi.
Onko se sairautta??Ei ole vai onko sittenkin.
Mieli piteitä mitä olette mieltä.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei ole, makuja ja asteita on monia, jos itse tykkää ja toista tykkää antaa, niin mikäs siinä.
Joillekkin elämänsuolaksi riittää tylsä sauna ja löylykauhan hipelöinti.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


hannu99 kirjoitti:

Fetissit ja perversiot.
Suurin osa saa tyydytyksen 30 sekunnin yhdynnästä ja tupakasta mutta jos se ei riitä??
Mitä jos sitominen piiskaaminen tai alistaminen/alistetuksi tuleminen kiinnostaa enemmän kuin se tavan omainen seksi.
Onko se sairautta??Ei ole vai onko sittenkin.
Mieli piteitä mitä olette mieltä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu