Seuraavaksi ykkösellä

Hercule Poirot, joten keskittykäämme laatuohjelmaan.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Se sellainen lepposa. Eipähän tarvii jännittää..ok, mä muutenkin poistumassa. Yks pulla huutaa pöydällä et ota kahvio ja syö bullaa..minkäs teet.

Äänestä
  • Kannattaa syödä sitä. Syön kanssa ja katon samalla. Vaikkakin Sherlock Holmes elokuvat on paljon parempii. Mutta toisekseen niissä on kyllä tosi paljon toimintaa.

    Äänestä

  • Hercule Poirot on vaan niin sykähdyttävä herrasmies persoona ;). Knapsu, semmonen tyylitelty persoona joita ei enää ole varmuudella missään päin maailmaa. Tosin liekkö ollutkaan muuten kuin tuossa tehtynä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


alkaa-iki-ihana kirjoitti:

Hercule Poirot, joten keskittykäämme laatuohjelmaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu