Ilo..., eikun tiedät kai kuka blogikiimassa

Reppana yrittää viimeiseen asti, ennen kuin pir... omansa korjaa blogata Kotimaa24-herjausten ennätyksen -kolme blogia suviksien aikana. Muutama hulluksi hurahtanut peukuttaja tehtailee klikkauksia ja Kotimaa24-toimitus hymyilee. Taas tehtiin viikon lukijaennätys, hurraaaa Ilo..., eikun tiedät kai kuka.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tiedät kai kuka on katkeroitunut vääristelijä ja pilkkaaja, jolle kerran valkenee todellisuus, että hän on Jumalaa ja Jumalan omia pilkannut ja etenkin Jumalan silmäteriä -pieniä lapsia ja heidän äitejään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


blogikiima kirjoitti:

Reppana yrittää viimeiseen asti, ennen kuin pir... omansa korjaa blogata Kotimaa24-herjausten ennätyksen -kolme blogia suviksien aikana. Muutama hulluksi hurahtanut peukuttaja tehtailee klikkauksia ja Kotimaa24-toimitus hymyilee. Taas tehtiin viikon lukijaennätys, hurraaaa Ilo..., eikun tiedät kai kuka.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu