Onko kellään kokemusta Begum G25 työntöporakoneesta?
Vastaako laatu esim. Hiltin vastaavaa tuotetta.
Mukana tulee työntöteräsarja mutta huolettaa sopiiko ko. sovitusistukka muihin merkkeihin jos on tarvetta sekakäytölle.
Porakoneasiantuntijaa tarvitaan
2
107
Vastaukset
- 411
Täytyykö porakoneasiantuntijan olla Pirkanmaalta vai miksi olet kirjoittanut sinänsä asiallisen kysymyksesi juuri tälle palstalle?
- poraavalapista
Asun Pimiävaarassa Lounais-Lapissa ja olisin kirjoittanut Pimiävaaran keskustelupalstalle mutta kun siellä ei ole sellaista keskustelupalstaa.
Siksi ajattelin että Pirkanmaa on sen verran suuri paikka jotta sieltä teidän suunnasta löytyisi joku kyseisestä merkistä tietävä.
Mutta toki jos satut tietämään jonkun täältä meidän suunnalta Pimiävaarasta niin toki voisit neuvoa minua ottamaan häneen yhteyttä jotta saisin kaipaamaani tietoa.
Muussa tapauksessa käy neuvo myös muualta kuin Pimiävaaralaiselta vaikka ihan sieltä etelämmästäkin saakka.
Et silti kuitenkaan viitsinyt vastata kysymykseeni kommenttisi ohessa???
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986138KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3495607Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei522649Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521042056Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071768- 1241717
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191613Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1801267- 731187
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään33998