Monta kertaa mietin aina

luksusperhe

miten onnekas o nmun mies ja lapset. Olen kaunis nainen, hyvä puoliso ja äiti, parempaa ei mun perhe olisi saanut kuin minä olen. Kaikki ovat miehelleni kateellisia kun hänellä on nin kaunis vaimo, ja hoikka ja ystävällinen. Lapsetkin ovat ylpeitä. Ja minä tietysti heistä kaikista.
Meillä upea koti kymmenen huomnetta ja allasosato, viisi auto, kolme koiraa, ja kauhean suuri suku.
Mokkejä kolme ja rahaa on.
Olen yksitysyrittäjä, ja paljon vapaata kun voin ohjelmoida oman bisneksen miten lystään.
Olen sisustusarkkitehti, ja meillä todella upea sisutus, ja mulla on silmää kaikelle. Kaikki kehuvat työtäni.
Miskin on inoissaan kun olen niin taitava. Monet miehet hymyilee ja haluaa juttusille, me vaan nauramme, on hauskaa kun olen niin kaunis jaihna että meis saa olla tämäntästä mustis.
Ei huolta, mies on niin ihana ette tule mieleen vaihtaa häntä. On niin onnekas mies, hoikka kaunis ja upoea menestyvä vaimo, mikä on hänen ollessa.

6

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • trollikanttura

      Blaaaa, blaaa trollilehmä, ja taas kännissä.....

    • Huonostikirjoitettu

      Oliks´ tää Tuksun vai sukkahousumiehen päiväuni?

    • voiteitäraasuja

      Miksi nämä teinit täällä luulee että onnellinen ihminen on aina rolli?
      Siitä huokuu kateus. Tekin voitte saada kaiken tuon, kun muuttte asennoitumista, ja lopetatte kateuden.

      • kolisuta

        Sanoiko nuo edelliset kommentoijat omista varoistaan mitään. Mistäs tiedät miten varoissaan ovat ?
        Katsos, yleensä sellaiset joilla sitä rahaa on, eivät mainosta sitä.
        Sinä taasen olet tyhmä trollaaja, josta kaikki tietävät että tyhjä tynnyri kolisee.


    • liinukki

      No et sinä ainakaan kirjoittaa kuitenkaan osaa, vielä kun sen opettelet niin hyvä on...

    • asseriannimatalina

      Mää kans, mun mies on lääkäri, ja minä juristi, tosin nyt olen kotona kun on yksi lapsi ja emme henno viedä häntä tommosiin tarhoihin, olen kotona kunnes lapsi on 10 v, mull aon oma toimisto kotona ja teen lakijuttuja kotona.
      Meillä on kolme taloa, neljä autoa, tenniskenttä ja kylpylä tuossa alakerrassa, ulkomailla käymme aina ex tempporee tyyliin, omalla suihkarilla.
      Meillä on aina henkilökuntaa mukana... siellä on meillä upee mökki tai oikeesti hotelli ja laiva. Ootko kade? no ihminen saa sitä mitä oikeesti haluaa. Ota sinäkin tavoitteeksi, kyllä varmasti saat kaiken,... kokeeile.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. en vaan saa häntä pois

      Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va
      Ikävä
      176
      2284
    2. Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi

      “Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe
      Suomi24 Blogi ★
      39
      1809
    3. Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!

      Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi
      Kotimaiset julkkisjuorut
      14
      1596
    4. Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?

      Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      237
      1308
    5. Sinä olet tärkeä

      Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu
      Ihastuminen
      63
      1305
    6. Varisjärvellä mersu.

      Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas
      Suomussalmi
      19
      1113
    7. Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...

      Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv
      Kotimaiset julkkisjuorut
      63
      1058
    8. Mitähän ajattelet J

      Tästä kaikesta? Mä välitän susta oikeasti.
      Ikävä
      62
      1018
    9. Wau mikä kroppa Sofialla

      Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja
      Kotimaiset julkkisjuorut
      108
      743
    Aihe