Monta kertaa mietin aina

luksusperhe

miten onnekas o nmun mies ja lapset. Olen kaunis nainen, hyvä puoliso ja äiti, parempaa ei mun perhe olisi saanut kuin minä olen. Kaikki ovat miehelleni kateellisia kun hänellä on nin kaunis vaimo, ja hoikka ja ystävällinen. Lapsetkin ovat ylpeitä. Ja minä tietysti heistä kaikista.
Meillä upea koti kymmenen huomnetta ja allasosato, viisi auto, kolme koiraa, ja kauhean suuri suku.
Mokkejä kolme ja rahaa on.
Olen yksitysyrittäjä, ja paljon vapaata kun voin ohjelmoida oman bisneksen miten lystään.
Olen sisustusarkkitehti, ja meillä todella upea sisutus, ja mulla on silmää kaikelle. Kaikki kehuvat työtäni.
Miskin on inoissaan kun olen niin taitava. Monet miehet hymyilee ja haluaa juttusille, me vaan nauramme, on hauskaa kun olen niin kaunis jaihna että meis saa olla tämäntästä mustis.
Ei huolta, mies on niin ihana ette tule mieleen vaihtaa häntä. On niin onnekas mies, hoikka kaunis ja upoea menestyvä vaimo, mikä on hänen ollessa.

6

92

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • trollikanttura

      Blaaaa, blaaa trollilehmä, ja taas kännissä.....

    • Huonostikirjoitettu

      Oliks´ tää Tuksun vai sukkahousumiehen päiväuni?

    • voiteitäraasuja

      Miksi nämä teinit täällä luulee että onnellinen ihminen on aina rolli?
      Siitä huokuu kateus. Tekin voitte saada kaiken tuon, kun muuttte asennoitumista, ja lopetatte kateuden.

      • kolisuta

        Sanoiko nuo edelliset kommentoijat omista varoistaan mitään. Mistäs tiedät miten varoissaan ovat ?
        Katsos, yleensä sellaiset joilla sitä rahaa on, eivät mainosta sitä.
        Sinä taasen olet tyhmä trollaaja, josta kaikki tietävät että tyhjä tynnyri kolisee.


    • liinukki

      No et sinä ainakaan kirjoittaa kuitenkaan osaa, vielä kun sen opettelet niin hyvä on...

    • asseriannimatalina

      Mää kans, mun mies on lääkäri, ja minä juristi, tosin nyt olen kotona kun on yksi lapsi ja emme henno viedä häntä tommosiin tarhoihin, olen kotona kunnes lapsi on 10 v, mull aon oma toimisto kotona ja teen lakijuttuja kotona.
      Meillä on kolme taloa, neljä autoa, tenniskenttä ja kylpylä tuossa alakerrassa, ulkomailla käymme aina ex tempporee tyyliin, omalla suihkarilla.
      Meillä on aina henkilökuntaa mukana... siellä on meillä upee mökki tai oikeesti hotelli ja laiva. Ootko kade? no ihminen saa sitä mitä oikeesti haluaa. Ota sinäkin tavoitteeksi, kyllä varmasti saat kaiken,... kokeeile.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaivattusi

      Ja sinun juttusi kaatui?
      Ikävä
      180
      8316
    2. En löydä sinua

      En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k
      Ikävä
      26
      4518
    3. Ketä julkkista

      kaivattunne muistuttaa?
      Ikävä
      50
      4088
    4. Tunniste

      Jonka vain sinä ja kaivattusi tietää. ⬇️
      Ikävä
      51
      3365
    5. Opettelen sun jokaisen virheen

      ja rakastan sua.
      Ikävä
      51
      3106
    6. Miten, milloin

      Se onnistuisi sun luona
      Ikävä
      50
      2860
    7. Ne oli ne hymyt

      Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä
      Ikävä
      26
      2546
    8. Haluan huomiota sulta

      nainen…tiedoksi. 😥❤️ -M-
      Ikävä
      31
      2139
    9. Anteeksi kun käyttäydyn

      niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv
      Ikävä
      38
      2003
    10. Mitä haluat oikeasti

      Mun ymmärtävän? Sitäkö ettet rakasta ja ole valmis mihinkään?
      Ikävä
      29
      1996
    Aihe