miten onnekas o nmun mies ja lapset. Olen kaunis nainen, hyvä puoliso ja äiti, parempaa ei mun perhe olisi saanut kuin minä olen. Kaikki ovat miehelleni kateellisia kun hänellä on nin kaunis vaimo, ja hoikka ja ystävällinen. Lapsetkin ovat ylpeitä. Ja minä tietysti heistä kaikista.
Meillä upea koti kymmenen huomnetta ja allasosato, viisi auto, kolme koiraa, ja kauhean suuri suku.
Mokkejä kolme ja rahaa on.
Olen yksitysyrittäjä, ja paljon vapaata kun voin ohjelmoida oman bisneksen miten lystään.
Olen sisustusarkkitehti, ja meillä todella upea sisutus, ja mulla on silmää kaikelle. Kaikki kehuvat työtäni.
Miskin on inoissaan kun olen niin taitava. Monet miehet hymyilee ja haluaa juttusille, me vaan nauramme, on hauskaa kun olen niin kaunis jaihna että meis saa olla tämäntästä mustis.
Ei huolta, mies on niin ihana ette tule mieleen vaihtaa häntä. On niin onnekas mies, hoikka kaunis ja upoea menestyvä vaimo, mikä on hänen ollessa.
Monta kertaa mietin aina
6
97
Vastaukset
- trollikanttura
Blaaaa, blaaa trollilehmä, ja taas kännissä.....
- Huonostikirjoitettu
Oliks´ tää Tuksun vai sukkahousumiehen päiväuni?
- voiteitäraasuja
Miksi nämä teinit täällä luulee että onnellinen ihminen on aina rolli?
Siitä huokuu kateus. Tekin voitte saada kaiken tuon, kun muuttte asennoitumista, ja lopetatte kateuden.- kolisuta
Sanoiko nuo edelliset kommentoijat omista varoistaan mitään. Mistäs tiedät miten varoissaan ovat ?
Katsos, yleensä sellaiset joilla sitä rahaa on, eivät mainosta sitä.
Sinä taasen olet tyhmä trollaaja, josta kaikki tietävät että tyhjä tynnyri kolisee.
- liinukki
No et sinä ainakaan kirjoittaa kuitenkaan osaa, vielä kun sen opettelet niin hyvä on...
- asseriannimatalina
Mää kans, mun mies on lääkäri, ja minä juristi, tosin nyt olen kotona kun on yksi lapsi ja emme henno viedä häntä tommosiin tarhoihin, olen kotona kunnes lapsi on 10 v, mull aon oma toimisto kotona ja teen lakijuttuja kotona.
Meillä on kolme taloa, neljä autoa, tenniskenttä ja kylpylä tuossa alakerrassa, ulkomailla käymme aina ex tempporee tyyliin, omalla suihkarilla.
Meillä on aina henkilökuntaa mukana... siellä on meillä upee mökki tai oikeesti hotelli ja laiva. Ootko kade? no ihminen saa sitä mitä oikeesti haluaa. Ota sinäkin tavoitteeksi, kyllä varmasti saat kaiken,... kokeeile.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703159
- 622505
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562146Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942055- 551962
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61093