uhkailut irlissä netissä ovat heikko kohtani

ja alan pelkäämään , en saa unta en saa syötyä , mutta ehkä se on se karma johon omalla toiminnallani/hölmöilylläni olen aikaan saanut ja ansainnut sen
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

:(..........

Äänestä

OOTKO KERMINEN, TUNNETKO SATUA, PITÄÄ PÄÄSTÄÄ POIS SADUN KANSSA

Äänestä

Mua on myös uhkailtu. Mikä sitten liityy mihinki. Ei ole kivaa, onko rainasto

Äänestä

Uhkailiat on on nössöjö ei niistä tarvi välittää:D alempaa kastia
Tosimiehet toimii eikä uhkaile

Äänestä

Kommentoi aloitusta


menetän_terveyteni kirjoitti:

ja alan pelkäämään , en saa unta en saa syötyä , mutta ehkä se on se karma johon omalla toiminnallani/hölmöilylläni olen aikaan saanut ja ansainnut sen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu