Kalliit dsg-remontit suututtavat skodisteja

Vaihteistoja porsii ja autokauppiaat eivät pääse eroon dsg-skeidoista. Kun ei niitäkään ihan ilman viittis antaa pois.
352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Bitit on ilmaisia ja mitä tahansa paskaa voi kirjoittaa.
Tai sitten voisit pitää sormesi perseessä ja viihdyttää itseäsi sillä tavalla niinkuin kaikkina muinakin iltoina.

Äänestä

skodisteja nyt suututtavat kaikki muut autot jotka toimii, kadehtivat oikeita autoja nämä skeidalla ajelevat

Äänestä
  • Minulla on Skoda, eikä tarvitse yrittää selitellä, kuten sinä. Osta sinäkin Skoda.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vepukaine kirjoitti:

Vaihteistoja porsii ja autokauppiaat eivät pääse eroon dsg-skeidoista. Kun ei niitäkään ihan ilman viittis antaa pois.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu