Ei taida tämä uusikaan muija Länsmannilla olla järjen jättiläinen. Face julkinen,postaillaan Seveniin tilannepäivityksiä ja muistutetaan Hymyn haastatteluista jne, samaan aikaan toivotaan rauhaa ja kunnioitusta : D muijahan on kuin Tuksu konsanaan, puhuu toista ja tekee toista . Jos itse seurustelisin Tuksun exän kanssa en ikinä antaisi haastatteluja enkä laittais tilaani julkiseksi enkä liittyisi Seveniin. Artolla ja Lissulla tainnu nousta hattuun 15 min julkisuudesssa ja tienataan uutta ryyppyrahaa, Lissu ei nimittäin lasiin sylje, oksettava Embo jaksaa nuoleskella Lapin pariskuntaa samalla. Länsman itse jaksaa myös tasaisin väliajoin muistuttaa olevansa Tuksun exä Tuksu postauksillaan Facessa. Itse en linkittäis jos tuo tapaus olisi exäni. Jos haluaa rauhan Tuksusta miksi postailla hänen liittyviä juttuja? Minulla loppunut ymmärrys ja sympatia Tuksua,Lissua ja Artoa kohtaan. Kunnioitin Artoa kun hän vietti pitkää hiljaiseloa avioeron jälkeen.Miksi palasi julkisuuteen? Loppuiko rahat? Ilmaistarjoilut vai mikä syynä? Lissu voisi nyt miestään rakastavana ja kunnioittavana tajuta ettei julkisuus tee hyvää Artolle ja katkaista kaikki julkisuusjutut.
Arton Lissu julkisuuden perässä
honeymustardpie
4
<50
Vastaukset
- paaveli77
Antaa Lestamumetsun nauttia hetkestään :D Tuskin tuota kauaa kestää , Artollahan on aina pyöriny akkoja ympärillä.
- Satunnainskuljeskelija
No, Lissun ansioksi voidaan ehdottomasti todeta työn teko. Siis ihan aikuisen oikeasti hänellä on työpaikka jossa ei kankkua keinuttamalla pärjää. Onnea vaan hääparille.
- sssssssssssssssssss
Että oikein työpaikka :D wau sitähän ei monilla ole ;)
- oivoiih
Ihmettelen että lapset eivät tienneet äidin menevän kihloihin , sääliksi käy
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1207081Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1194847L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa634116TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a143414Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7072171Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2501567- 671415
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581398Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j561354Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä221196