Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Nitriili/pvc/kumihanskat

Kiihottaako suojahanskat?

Kertokaa millaisia hanskoja käytätte ja milloin.
111983
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Ostin 100 kpl paketin suojakäsineitä vinyyliä ,puuteriton elintarvike käyttöön.
No olen käyttäny niitä omaa ja naapurin kalua runkates, vaikkapa rypsiöljyä kaluun
hanska käteen ja ah sitä litinää.
Joku niissä vaan kiihottaa.

Äänestä

Kyllä käytän vinyylihansikkaita runkatessa, joskus käytän myös normaaleja kumihansikkaita. Sopivaa rasvaa vaan kullin varteen, niin kyllä tuntuu mahtavalta runkata käyrää kullia. Olen hieroja ja olen saanut runkata ja lypsää hanskoilla muutemilta asiakkailta spermat ulos. Tuntuu myös mukavalta virutella rasvattuja kiveksiä vinyylihanskojen avulla.

Äänestä

emäntä joka on lypsyllä vinyylihanskat kädessä kyllä lypsy kelpaisi
vähän kun laittaisi vielä tummelia varteen.

Äänestä

Vaimo laittaa usein liki olkapäihin ylettyvät, mustat Marigoldin 24" kumihanskat käteensä ja vaatii tekemään kaikenlaisia juttuja ;)

Äänestä

On tullut käytettyä ohuita ja paksuja. Antaa ihanasti lisä potkua.

Äänestä

Kiihotun tosi paljon, vaimon tai minun ei tarvi kun pistää pvc tai kumihanskat käteen niin alkaa seistä. Viimmeksi oltiin saunassa niin vaimo veti luonnonkumiset kertakäyttö hanskat käteen ja käski nostaa jalat lauteilla seinälle jolloin hän otti jäykistyneen peniksen käteen alkaen lypsää. Kun olin lähellä orgasmia hän työnsi kaksi sormea anaaliin ja työnteli niitä sisään ja ulos, siis laukesin ja lasti lensi suoraan vatsalleni. Muutenkin joskus kun tyydytän itseäni on kiihottavaa käyttää näitä hanskoja se tuntuu jotenkin hyvälle peniksen varteen.

Äänestä

Masturbointia varten on vinyyliset ja lateksiset. En tiedä mikä niissä on, mutta tuo oman lisänsä. Käytän kumihanskoja myös tiskatessa ja siivotessa, mutta eri hommiin on omat käsineet.

Poika, 22 v.

Äänestä
  • Käytätkö muita kumisia asuja?

    Äänestä

Vetoakselin murrosniveleen vaseliinin levityksessä suojakäsineet ovat hyvät ja varsinkin uusi vaseliini on liukasta, vanhan nivelen, varsinkin jos suojakumi on hajonnut, paskansekainen enemmän savea kuin vaseliinia muistuttava rasva ei ole niin liukasta...
Taisin tosin eksyä väärälle palstalle...

Äänestä

Käytetään molempia. Tosin yhdessä kumi ja muoviasujen kanssa. Harvemmin pelkästään käsineitä. Pitkät olkapäähän asti ulottuvat ovat parhaita. Läpinäkyvät tumman vihreät ihan ykköset. Sopivat mukavasti kumiklinikan ilmapiiriin. Muutenkin vihreät kumi- ja muoviasut ovat kiihottavia. Sellainen kumihoitaja lypsää äkkiä mehut ulos.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nitrileglove1 kirjoitti:

Kiihottaako suojahanskat?

Kertokaa millaisia hanskoja käytätte ja milloin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu