Mikä sadeasuissa kiehtoo/mitä teette niissä?

tumppi.79

Sadeasuihin liittyvät harrastukset tuntuvat olevan aika yleisiä ja eri koulukuntia on paljon. Koulukuntia ovat ainakin sidontaporukka, SM-väki, AB-porukka, mudassa viihtyjät, pelkät pukeutujat ja myös sängyssä sadeasuja "tavallisessa seksissä" käyttävät.

Kysyisinkin sadeasuihmisiltä, mikä kiihottaa sadeasuissa eniten, milloin huomasit kiinnostuksesi sadeasuja kohtaan ja mitä kaikkea harrastatte sadeasuissa.

Omalta osaltani voisin todeta, että
- olen tykännyt sadeasuista aina, niin kauan kuin muistikuvia on
- rakastan sadeasujen hajua ja kosketusta iholla
- kerään niitä (erityisesti Rukan sadeasuja ja värikkäitä kumisaappaita)
- tykkään kulkea niissä luonnossa ja jopa joskus rypeä niissä lätäköissä/mudassa
- käytän niitä joskus sisällä ja masturboin niihin
- kumppanini (heterosuhde) kanssa olemme pari kertaa pukeutuneet sadeasuihin seksin ajaksi
- en ole kiinnostunut sitomisesta/SM-jutuista/vaippatouhuista
- aiemmin sadeasuilla oli minulle suurempi seksuaalinen merkitys. Nykyään kyseessä on ennemmin elämäntapa kuin suoraan seksiin liittyvä asia.

5

228

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • moikka ota yhteyttä niin harrastetaan runkkamista sadeasuissa minäkin rakastan sadeasuja kumppareita ja runkkaamista kurahousuihin mällit

    • KumisaapasWaari

      Näin eläkeläisäijänä muistan edelleen hyvin oman murrosikäisyyteni vuodet ja sen jälkeisen ajan, jolloin naisten kumisaappaat ja sadetakit tulivat elämääni visuaalisesti. Siinä silloin kävi niin yksiselitteisen selvästi, että kun siihen aikaan vielä kilttinä koulupoikana sain näköpiiriini naisia astelemassa kiiiltävissä, mustissa kumisaappaissaan ja kumisissa päällyskengissään (sellaisiia naiset käyttivät yleisesti) sekä kiiltävissä mustissa sadetakeissaan, niin minun poikakikkelini jämähti jököttämään eikä se jäykistymisilmiö ihan helposti mennyt ohitse. Se oli sekä ihanaa että kiusallista, kun semmoista sattui käymään tilanteissa, joissa ei olisi niin tarvinnut käydä. Siitä se alkoi. Edelleen eläkeläisenä tykkään kumisaappaista ja sadevarusteista erotiikan ryytinä ja hyvä niin. Sadevarus- ja kumisaapasvuosikymmenet ovat olleet antoisaa aikaa makuuhuonetta myöten.

    • rain_man

      Tuoksu (PVC), kahina liikkuessa, kiiltävä pinta. Sadevaatteet antaa suojaisen olon. Toiset voi vaikka pissata, kakkia tai oksentaa sun päälle. Ei haittaa, muu kuin haju!

      • moikka koskas halusit et tulisin kusemaan sun sadeasuilles ja sä mun


    • ropisee

      onko lpr ketä kiinnostaisi,asut

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia

      Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell
      Maailman menoa
      208
      4633
    2. Sinä eräs, pyydän......

      AUTA mua ole kiltti. Ei mun takia vaan.... Miten saan sut kiinni?
      Ikävä
      188
      2596
    3. Nimikirjaimet

      Kuka kaipaa ketä 🥰
      Ikävä
      67
      1522
    4. Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?

      Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?
      Ikävä
      96
      1210
    5. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      107
      1130
    6. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      125
      1129
    7. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      9
      1092
    8. Mies, ajattelemmekohan toisiamme juuri nyt?

      Olet mielessäni, vanhempi mies
      Ikävä
      71
      1071
    9. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      136
      1048
    10. Bim bom ovikello soi!!

      Mitä tekisit jos kaivattusi ilmestyisi ovesi taakse?
      Ikävä
      109
      989
    Aihe