Kivan tuntuinen nainen ja kirjoittelulla melko kauan. Hän sai koulutettua minut ja muka ihastui niin. Odotin kovin jotta hän tulee linjoille. Yöt kirjoittelulla ja aamulla tukka pystyssä menin töihin. Hän onki minulta tietoja ja julkaisi niitä myöhemmin useassa paikassa. Lupaili tapaamista,muttei koskaan se toteutunut. Sitten hän häipyi. Kuulin että oli tehnyt usealle miehelle samoin ja työ paikan sössinyt myös. Taisi olla minun onni etten päässyt tapaamiseen asti, kun oli kuulemma yhdelle tehnyt kovinkin kurjasti.
Esitti sivuilla huijari naisia
6
<50
Vastaukset
- Lisäänedel
Ja lisääntyminen että ihastui ja ikävöin. Voi minnuu. Pitäisi ottaa sellainen luotettava kunnon nainen ja lopettaa tämä deittailu. Mutta nyt siten kerttuu.
- Kertttulilta
Voi teitä reppanoita. Ensin etsitte kivaa ,rempseää näistä ja kun vähän pitää lystiä teidän kanssa niin te Jäättee koukkuun. Ota kuule sellainen tavallinen nainen jonka kanssa kiikutte kiikustuolissa loppu elämän.
- Jmihelletämä
Löysä k.oliko se valittaa? Vai taluttelet toista rannalla ja toinen tulee heti pian saunaan kanssasi. Juurikin noin. Uskontoon ken tahtoo. Minä luulen ettei yksikään oikea nainen tuollaista pätkää huolisi. Vai olet muka ronkeli? Kiva se on varmaan esittää mutta kun ei kukaan sinnuu usko.
- Monamona2
Antaisit sen olla. Vaikka onkin reppana!
- otaneuvostavaarin
Ei kannata haksahtaa kivan tuntuisiin.
- OlitHelppoMato
Hän halusi onkia tietoja ja ongittuaan tiedot katosi. Sinä et edes tiedä, oliko mies- vai naisonkija. Näitä tiedoista eläviähän riittää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.2812926Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka522313Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3481997- 1151733
Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois1081675Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2121375- 661317
- 681253
- 581232
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl771181