Inhoan valittajia ja ruikuttajia. Sääälittäväääää...
Hirveä ruikutuspalsta
20
68
Vastaukset
- MitäsSitäMuuta
No älä sitten itsekkään ruikuta ja valita. Se on kumma, kun omaa toimintaansa ei jotkut huomaa ollenkaan.
- menitprovoansaan
Alotus on jonkun provo, kuka nyt itseään sanoisi kylmäksi naiseksi.
- Kylmänainen
En ole kirjoittanut täällä ainuttakaan kaipailuviestiä vaikka kaipaankin. Mitä hyötyä on lässyttää täällä tuntemattomille?
- ikäväikävä
Miksi luet, miksi olet täällä?
- Kylmänainen
Pissakakkajutut on huomionkipeiden lapsuuden oraalivaiheeseen jääneiden junttien tuotoksia. Sitten täällä on joukko yhteiskunnan marginaalissa eläviä surkimuksia, joilla on liikaa aikaa suoltaa paskaa suolipalstalle. Satunnaisia kävijöitä tietysti ja onnettomia rakkauden kaipuussa eleleviä yksilöitä, joille kelpaa kuka tahansa.
- oiylhäisyys
Kiva kun kerroit tämän meille, oi kuningatar. Saamme vain ihastella varpaitesi jälkiä hiekalla, kun kuljet siellä ylhäisessä yksinäisyydessä.
- Kylmänainen
Älä loukkaannu. En ole ollut koskaan yksin.
- voisolla
Kylmänainen kirjoitti:
Älä loukkaannu. En ole ollut koskaan yksin.
Ehkä oma aika olisi paikallaan. Kaikki tarvitsee omaa aikaa ja tilaa. Vink, vink.
- Kylmämies
Oon samaa mieltä!
- jäkäjäkäjää
Kylmänainen kirjoitti:
Älä loukkaannu. En ole ollut koskaan yksin.
Hau,hau,vuhf,vuhf.
- Risto_
Kaakki on hyvä, ja poistuu siis..
- metuskintavataan
että noista musiikkivideoista joku jaksaa säveltää ja sovittaa.
- Jospaunohtuisi
Ruikutetaanpa asiasta,kun ruikuttaja ruikutti vuositolkulla tasaisin välein toisten palstojen kirjoittajista.Suosioon on jo vihdoin alkanut päästä,kun osaa toisille lirputella.Ruikutan:Inhoan ilkeitä ihmisiä.
- montamatkaajaa
Ruikutukseen palsta.Muistan kun sain bannit iltalehden foorumilla syystä kun tärähtänyt nainen halusi esittää pitkiä henkeviä juttujaan ja minä kävin välillä sanomassa jonkun oikean asialauseen.Mode pisti sen naisen ilmoituksesta minut banniin.Kysyin niiltä,että mikä syy niin lukivat kai kirjoitukseni ja pääsin bannista.Siis miksi noin huonoa moderointia,että ilkeä ilmoittaja vaan sanoo ja uskottu sitä.Elikkä oikeudenmukaisuus puuttuu hirveän monelta ihmiseltä.En unohda millään.
- tämäonruikutuspalsta
rui,rui,rui,hui,hui,hui,tui,tui,tui
- ex-morkkis
tämä tuhma toimeentulontuki päätösten täti oli tuhma jo toistamiseen, ettei myöntänyt sitoomusta asuntoomme mutta eipä laittanut edes maksuun päätöstä eilen. Vaikka vielä myönsi rahoja meille eli kohtuutonta taloudellista haittaa laittaa meidän niskaan.
Alan epäileen tarkoitusperiä tai sairautta. Ehkäpä on tunnistanut minut täältä rehellisydestäni.pistää suunitelmallisesti pyhjien sekaan olgelmia meidän niskaan yrittäen evätä lapsien joulun ja meidän muuton sabotoida olla antamatta rahaa olenkaan, joka on erittäin paha virhe. sääli on myötätuntontoa ,sääli pistää ihmisiä toimimaan paremmin läheisiään kohtaan, sääli puhdistaa ja kasvattaa. mutta myös sääli myös heikkous joka voi romuttaa tulevaisuuden jos säälit väärin.- Sossupossu
Mitenköhän ihmiset elelee maissa joissa ei ole toimeentulotukea ollenkaan? Sitä ilmaista rahaa jota teillekin pitäisi avokätisesti jaella? Jospa niillä sossussa on ollut rahantulostuskone rikki.
- viimeinenateria
Sossupossu kirjoitti:
Mitenköhän ihmiset elelee maissa joissa ei ole toimeentulotukea ollenkaan? Sitä ilmaista rahaa jota teillekin pitäisi avokätisesti jaella? Jospa niillä sossussa on ollut rahantulostuskone rikki.
ne elelee siellä pyhällä hengelä
- kelpaakotämä
Sossupossu kirjoitti:
Mitenköhän ihmiset elelee maissa joissa ei ole toimeentulotukea ollenkaan? Sitä ilmaista rahaa jota teillekin pitäisi avokätisesti jaella? Jospa niillä sossussa on ollut rahantulostuskone rikki.
Kai siellä lie joku köyhäinhoitolautakunta,kuten Suomessa ollut aikoinaan.Jälkijunassa he ovat kehityksessä Länsi-Eurooppaan verrattuna.Naisten aseman nousukin on heillä takapajulassa.Täällä Suomessa aletaan olla suht koht ihmisten sukupuolesta huolimatta tasa-arvoisia.
- vtunkylmäkundi
Ruikuti änkyti ääääää mäyssyn ja lällälläää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "944263Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella293233No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452350- 351358
- 10949
- 141948
- 6904
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12842Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124786- 11780