Olisit käyttänyt tilaisuuden hyväksi

No mitö mieltä olit? Miellyttikö? Minua miellytti kovasti ja kesän myötä lisääntynyt p...tus ei tehnyt olosta yhtään helpompaa.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minkä tilaisuuden? Huomasiko hän edes sinut? Sanoitko edes moi?

Äänestä

...kun et nukkuakaan anna... Life hardly gives 2nd chances. Entä sinä? Okay, here goes 046 5978918
...ellei sitten (syväsyvähuokaus) taas palstakärpäset parittelemassa parin millin tarkkuudella elikkä silmään sattuu....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Naiselta kirjoitti:

No mitö mieltä olit? Miellyttikö? Minua miellytti kovasti ja kesän myötä lisääntynyt p...tus ei tehnyt olosta yhtään helpompaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu