pornokokoelma? Yli 800 lehteä ja 1500 elokuvaa. Kysyn kaverini puolesta.
Voisitko rakastua mieheen jolla on mittava
15
<50
Vastaukset
- eeennvälttämättä
riippuu missä tämä kokoelma säilytetään. Jos se on kassakaapissa piilossa lukkojen takana, eikä sitä kaiveta minun nähteni esille, niin voihan sitä KATSELLA.
- LucianoPornorotta
Asuntomme seinät on tietenkin tapetoitu lehdillä ja videot ovat komeasti esillä hyllyssä.
- Juukylnäinsennäen
Veikkaan, että kokoelmaa säilytetään huolellisesti aakkostettuina Jakomäkeläisen vuokrapoikamiesboksin lastulevyisessä kirjahyllyssä. Näen jo sieluni silmin onnellisen keräilijän pläräämässä aarteitaan hikisin sormin.
- oukkedoukke
LucianoPornorotta kirjoitti:
Asuntomme seinät on tietenkin tapetoitu lehdillä ja videot ovat komeasti esillä hyllyssä.
Asut siis tämän "kaverin" kanssa ;)
- Veikkapikkuinen
Ystävä on tietysti hänen pikkuveitikkansa jonka kanssa hän asuu ja harrastaa.
- Win-wintilanne
Mihin se sun kaverisi oikeaa naista tarvitsee? Luulen, että kaverisi viihtyy mieluummin harrastuksensa parissa kuin tosinaisen kanssa.
- LucianoPornorotta
Hän tahtoo kasvattaa videokokoelmaansa.
- poloinen_filmihullu
Tarvitaanhan sitä naista, kun yritetään toteuttaa niitä pornofilmeistä löydettyjä seksifantasioita livenä. Ilmainen seksilelu kaikkien temppujen kokeilemiseen... ja vaihtoehdoksi sille ikuiselle tumputtamiselle.
- Kuluttaapaljonaikaa
Ehkä, mutta tekisin asiasta omat johtopäätökseni. Ajattelisin, että hänellä on seksiaddiktio jonkin muotoisena.
- tuskinmulle
Ei siitä varmasti haittaa olisi, päinvastoin.
- Enhyväksy
Kyllä lähtis tommoset kokoelman roskalavalle ja äijä perässä.
- taidetta7
Entäs mieheen, jolla olohuoneen sisustukseen pumpattava barbara. Tietysti neidolla on kuitenkin vaatteet päällä.
- Hehenääonhauskoja
Riippuu tietenkin siitä, onko hän oppinut mitään kokoelma-aineistostaan käytännössä. :D
- enkeksiyhtähyvää
Apua, kuolen nauruun! "LucianoPornorotta" !!! :`D hehhhh
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1792339Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe411822Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi141646Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu661346Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2391332Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas191126Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv641076- 621034
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja111766Asiat oikeisiin mittoihin
Komiat lehteen oli saatu kokonainen aukeama aikaiseksi hevostelemalla Lumion pahuutta. Eihän tässä nyt varmaan kukaan osaa enää näillä Kauhavan säänn46709