Voisitko rakastua mieheen jolla on mittava

pornokokoelma? Yli 800 lehteä ja 1500 elokuvaa. Kysyn kaverini puolesta.
15<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

riippuu missä tämä kokoelma säilytetään. Jos se on kassakaapissa piilossa lukkojen takana, eikä sitä kaiveta minun nähteni esille, niin voihan sitä KATSELLA.

Äänestä
  • Asuntomme seinät on tietenkin tapetoitu lehdillä ja videot ovat komeasti esillä hyllyssä.

    Äänestä

  • Veikkaan, että kokoelmaa säilytetään huolellisesti aakkostettuina Jakomäkeläisen vuokrapoikamiesboksin lastulevyisessä kirjahyllyssä. Näen jo sieluni silmin onnellisen keräilijän pläräämässä aarteitaan hikisin sormin.

    Äänestä

  • LucianoPornorotta kirjoitti:

    Asuntomme seinät on tietenkin tapetoitu lehdillä ja videot ovat komeasti esillä hyllyssä.

    Asut siis tämän "kaverin" kanssa ;)

    Äänestä

  • Ystävä on tietysti hänen pikkuveitikkansa jonka kanssa hän asuu ja harrastaa.

    Äänestä

Mihin se sun kaverisi oikeaa naista tarvitsee? Luulen, että kaverisi viihtyy mieluummin harrastuksensa parissa kuin tosinaisen kanssa.

Äänestä
  • Hän tahtoo kasvattaa videokokoelmaansa.

    Äänestä

  • Tarvitaanhan sitä naista, kun yritetään toteuttaa niitä pornofilmeistä löydettyjä seksifantasioita livenä. Ilmainen seksilelu kaikkien temppujen kokeilemiseen... ja vaihtoehdoksi sille ikuiselle tumputtamiselle.

    Äänestä

Ehkä, mutta tekisin asiasta omat johtopäätökseni. Ajattelisin, että hänellä on seksiaddiktio jonkin muotoisena.

Äänestä

Ei siitä varmasti haittaa olisi, päinvastoin.

Äänestä

Kyllä lähtis tommoset kokoelman roskalavalle ja äijä perässä.

Äänestä

Entäs mieheen, jolla olohuoneen sisustukseen pumpattava barbara. Tietysti neidolla on kuitenkin vaatteet päällä.

Äänestä

Riippuu tietenkin siitä, onko hän oppinut mitään kokoelma-aineistostaan käytännössä. :D

Äänestä

Apua, kuolen nauruun! "LucianoPornorotta" !!! :`D hehhhh

Äänestä

Kommentoi aloitusta


LucianoPornorotta kirjoitti:

pornokokoelma? Yli 800 lehteä ja 1500 elokuvaa. Kysyn kaverini puolesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu