Miten niin ennen..kokoajan!!
Mara: Ennen läheiset pähesimät minua..
osaanpitäälapsestahuolta
1653
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Jatkuvalla syötöllä näitä vasaraniskuja joo, aivan, mutta miksi ihmeessä lehdet viitsivät olla juonessa mukana?
Julkisuudessa iso-käsi-kv-brändi-Levin-mestari kuitenkin toimii täysin päinvastaisesti kuin " vasaraniskuja saanut" kertoilee....lopettakaa jo. Ämmä kehuu äitiyttään, perhettään ja hilluu jollain Ruisrockilla ihan kybällä. Onko se tosiaan ikääntyvän kahden kakaran mutsin paikka? Onko?
On, omaa elämää ja hauskaakin pitää olla
sairasta kirjoitusta, ei sullakaan ole kaikki muumit kotona. mene hoitoon.enkä tosiaanka ole anne.
Kyllä. Kyllä äitikin saa olla rattijuoppo!
Sekavaa on, mutta totta.
Missä niitä martina faneja on? MISSÄ?????????? Huoh, mediassa on ilmiönä roskajulkkisten esille tuominen. Tavoitteena ei ole ihailun hakeminen, vaan ihmisten halveksunta. Martina elää halveksujistaan.
Muutos on ollut radikaali: se on koskenut Martinan työtä, elämäntapaa ja ennen kaikkea yksityisyyttä. Viimeinen kohdista on ollut lopulta kaikkein vaikein pala. Perhe, jonka Martina on halunnut pitää poissa julkisuudesta, on vasten tahtoaan päätynyt lehtien sivuille.
Öööö.... Tuota.. Eikös se itte tyrkytä muksunsa kuvia julkisuuteen.
Aikamoista huomiohuoraamista koko juttu. Pakko taas jatkaa valkopesua kun tuli se lastensuojeluilmoitus.
Mikä muutos??? Sama tyrkky tekee mitä tahansa jotta saa naamansa lehtiin. Ruisrokissa ilmaisen viinan perässä ja seiskan vip:illä...lopettanut juhlimisen? Perhe pois lehdistä? Tyrkyttää tytärtään joka lehteen.
Stefan Therman voi tehdä mitä haluaa ja Mara kestää...RAHAN TAKIA!!!!
"Julkkis kuvan valkopesu" ja jynssäys ei auta kun samaan aikaan lasten kanssa baarissa ja puolialastomana lehdissä...
Minusta Martina on muuttunut ihanaksi kotivaimoksi. On timmi mimmi ja yrittäjä.
Hah-hah-hah. Taidat olla Raili.Suominen tooooosi tyhmä
???? Mitä viddua???? PÄHESIMÄT !!!!!!!
Toivottavasti Martina joskus kertoisi julkisuudessa, että on päihdeongelmainen ja o n aika laittaa korkki kiinni. Monen julkkiksen pää ei kestä huomiota ja kaikissa mahdollisissa tilanteissa "juhlitaan parilla lasilla" viiniä.
Julkisestikin tiedetään nämä Martinan juomiset, voi vaan kuvitella, mitä kulissien takana tapahtuu.
Martinalla on huono itsetunto ja tarvitsee rohkaisuryyppyä joka tilanteeseen. "Isku Kolumbiaan"-sarjassa jäi mieleen, kuinka pälyilevä hän oli tilanteissa, joissa oli normi-ihmisiä paikalla. Ja hyvin kireällä vaikuttaisi olevan pinna...
Urheileminen ei suojaa ketään päihdeongelmilta. Päinvastoin, Matti Nykänen, Mika Myllylä yms ovat esimerkkejä siitä, että pää ei ole kestänyt tavallista arkea. Jännitystä pitää saada tavalla tai toisella.
On huolestuttavaa myös se, että rattijuopumkuksen yhteydessä Martina sanoi, ettei tajunnut olevansa niin humalassa. Jos ihminen käyttää niin paljon alkoholia, ettei edes tajua olevansa humalassa, on tilanne aika paha. Varsinkin, kun "perheessä" on 2 lasta. Lastensuojeluilmoitus on ollut mielestäni aiheellinen ja jossain vaiheessa tällä palstalla kehotettiinkin aina soittamaan lastensuojeluun, kun Martina mokaili. Että ei valitettaisi tällä palstlla, vaan tehtäisi jotain.
Joku on tehnyt jotain ja se on oikein. Ei ole kivaa tietenkään joutua lastensuojelun tarkkailuun, mutta tämänkin tilanteen pitäisi pysäyttää Martinan. Mutta, ei selittää vaan, että juhlia voi alle 3:n promillen humalassa. Aika kovassa humalassa pitää olla jo kahden promillen kännissä, tai alle yhdenkin, jos rattijuopumuksestakin tuomitaan.
Haaste Martinalle; laita korkki kokonaan kiinni. Laita edes kuukaudeksi. Ihmiselle, jolla ei ole päihdeongelmaa, tuo aika ei ole mikään ilman alkoa. Jatkuva juominen ja selittely kertoo kyvyttömyydestä hallita ongelmaansa.
Martina haluaisi tehdä näin, mutta kv-tähden elänä on yhtä edustamista.
Instassa uusi kuva. Yllätys, Martina imee pillillä juomaa. Sama se, onko lasi hieno vai huono, viina menee päähän joka tapauksessa. Säälittävä luuseri.
Surkea doku. Tulee vajoamaan lähiaikoina kokonaan pubiruusuksi.
Suurimmat häpeäjät tulevat vielä olemaan Martinan lapset. Säälittää rassukat.