Hyvää ja hauskaa päivää naiselle

12<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Jos viesti on tarkoitettu Birgitta-mummolle J-mieheltä, niin "vihreä valo"

Äänestä

Ihana! Pusipusi kulta.

Äänestä

Mukavaa sunnuntaita sinulle! <3

Äänestä

Kuin myös sinulle..

Äänestä
  • ...ja sinulle.

    Äänestä

  • Kelleehän toi viesti meneepi.....

    Äänestä

muuten hyvä, mutta liian blingbling morsmaikku

Äänestä
  • Söpö kuva.Ihku ihana.

    Äänestä

Hauskaa päivää myös miehelle.

Äänestä

Päähän potkittu ja turta olo. Huomenna ehkä parempi päivä vaikeuksitta huolimatta. Sairasloma häämöttää. Tällä hetkellä väsyttää loputtomasti. Mutta ei auta, se on vain pakko elää ja mennä niillä voimilla mitkä on. Olen silti kiitollinen ( ainahan minä olen, kaikesta huolimatta )Niistä hyvistä puolista. Huonotkin ovat varmaan opiksi ja ojennukseksi... kärsimyksen broplematiikkaa on niin vaikeaa työstää, koska kärsimystä on älyttömän vaikea hyväksyä. Kiva kuva :)

Äänestä

...Kuvista kaunein on näkemättä...

Äänestä
  • Toivottavasti näemme sen...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eimunasiatoosekaisin kirjoitti:

http://www.pp.vikki.fi/BirgitMummu/Animaatiot/Ystavalle/Rakkaus 081.gif

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu