vaikka kiusaukset seuraavat minua.
saatoit minut kiusaukseen
8
<50
Vastaukset
- Sillaikaisitten
Nenät yhteen >< ;).
- EsKimoKiusaus
Kaikkiko seuraavat?
https://www.foodie.fi/products/1792 - katonpeiliin
- Kiusausollatäällä
Mä voisin sanoo, et saatoin itseni ansaan. Tää palsta passivoi, täältä pitäisi päästä pois.
- SeuraaExit-Kylttiä
Toinen ovi vaselmalta ja sitten rappuja pitkin katutasolle ja siitä pyöröovesta ulos.
- fuckingasshole
Joo ei mee niin. Toinen ovi oikealta, kymmenen rapua alas, kellarikerrokseen, sieltä pyykit mukaan, mankelin läpi, tuuletushuoneeseen, josta putken läpi katutasoon, vesisateen kautta autoon, odottelun jälkeen suksilla pyöröovesta markettiin, josta uudet sukset, jotka ei luista kesällä mihinkään, sieltä urheilukauppaan ja rullasukset jalkaan, rappusia viidenteen kerrokseen, josta laskuvarjolla alas, varjo ei auennut jne..
Että seuraa kuule ihan itse ennen kuin tulet muita neuvomaan! - Kiusausollatäällä
fuckingasshole kirjoitti:
Joo ei mee niin. Toinen ovi oikealta, kymmenen rapua alas, kellarikerrokseen, sieltä pyykit mukaan, mankelin läpi, tuuletushuoneeseen, josta putken läpi katutasoon, vesisateen kautta autoon, odottelun jälkeen suksilla pyöröovesta markettiin, josta uudet sukset, jotka ei luista kesällä mihinkään, sieltä urheilukauppaan ja rullasukset jalkaan, rappusia viidenteen kerrokseen, josta laskuvarjolla alas, varjo ei auennut jne..
Että seuraa kuule ihan itse ennen kuin tulet muita neuvomaan!Hei honey, pidetään rappujen sijaan rapukekerit, tuut mun kekerikamuks eiks jou ;)
- fuckingasshole
Kiusausollatäällä kirjoitti:
Hei honey, pidetään rappujen sijaan rapukekerit, tuut mun kekerikamuks eiks jou ;)
Ai gegerikamuksi? Rapuja rannalla, lekotteluu pehmeällä sannalla...Riisutaan sukset ja otetaan rapuiset pusutukset, tottakai niin tehää tietennii!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762217Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe381786Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi131547Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2371289Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu631277Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas191102Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv621033- 61994
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja106708