kysytään kuka on Lieksan tyhmin demari, niin siihen on helppo vastata. KAIKKI Lieksan demarit ovat helvetin tyhmiä.
Persuista en tiedä, mutta jos
hähähähähähähä
12<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Demarit voisisvat korjata ainakin yhden tekemänsä virheen ja häätää kaikki somalit takaisin sinne mistä heidät houkuttelivat Lieksaan.
Siinä on ideaa.
No eihän Lieksan demarit sulje mamuhanaa missään tapauksessa. Puolueen omat miehet puuhastelee parhaansa mukaan mamubisneksessä mukana. Alkaen valtuuston puheenjohtajasta.
Kuka demu nyt lypsävän mamubimeksen tappaisi?
On perpanssilla taas huono päivä.
Uusi persujen paikallisyhdistys tulee tarpeeseen...tasonnostoa !!
Ottaako vassulla koville, kun omalla paska puolueella menee päin helvettiä?
Sehän se koville ottaa kun persut on hallituksessa, mutta vasemmisto ei.
Demonit ovat siinä turvallisia että miltei kaikki puolueessa olevat ovat täysiä idiootteja aivan jokusta poikkeusta lukuun ottamatta.
En lähde kenenkään älykyttä määrittelemään.Vaikee sanoa kuka meistä on istunut etupenkissä silloin kun ruuti keksitiin.Vaan kaikein tunnetuin lieksalainen Suomessa on Soile Syrjäläinen.
Maahanmuuttovastaiset kiusaavat yhä Lieksan sosiaalityöntekijöitä
http://yle.fi/uutiset/maahanmuuttovastaiset_kiusaavat_yha_lieksan_sosiaalityontekijoita__sompanssien_hyysaaja/8017741
Kiusaamista ketju on poistettu....oliko joillekin liian arka aihe ?
Edelleen tällä palstalla herjataan ja solvataan.
Eero Kärkkäinen on älykkäin Lieksan demari tiesi mistä meidän kuntavaalien tapio johtu.Osaa tulkita tavan työläisten tuntoja,eikä nitten jotka tienaa mamuilla.Toivottavasti lähtisi seuraviin eduskuntavaaleihin ehokaaksi,multa tulisi ainahi ääni.
Ketäpä tarkoitat niillä jotka tienaa mamuilla? Olisi hyvä purkaa auki ne päättäjät ja virkamiehet, kenellä on kytky ja riippuvuus omiin päätöksiinsä maahanmuuttajien osalta. Eikun nimiä ja rooleja avoimuuden hengessä reilusti esiin ja peliin vaan.