Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Naiset eivät haaveile isosta!

Seuraava video sen todistaa:
http://www.tube8.com/hardcore/214285/

Että rauhoittukaa, kaikki te 13 cm normimiehet.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä porno on ihanaa.

Äänestä

tollanenhan kyrvän pitää ollakki

Äänestä

Linkin kullit on ihan normaaleja miehen kulleja, tuollaisia ne naiset haluaa ja himoaa! Miksi kukaan tyytyisi johonkin täällä jankutettuun alle 14cm nysään, kun tarjolla on kerran pilvin pimein oikeaa miehen aisaa!

Äänestä
  • Olen samaa mieltä. Afrikkaan pääsee suht. helpolla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


terapeutti kirjoitti:

Seuraava video sen todistaa:
http://www.tube8.com/hardcore/214285/

Että rauhoittukaa, kaikki te 13 cm normimiehet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu