todellisuudessa terroristi tai sotarikollinen, tämä ihmeellinen asia on nyt huomattu ruotsissa. Voi voi sentään, tämäkin on ikävää vasurihyysärille.
http://rahmispossu.net/2015/07/15/yha-useampaa-asyylinvonkaajaa-epaillaan-terroristiksi/
http://rahmispossu.net/2015/07/15/yha-useampaa-asyylinvonkaajaa-epaillaan-terroristiksi/
Vastaukset 13
Vanhimmat
Paljonkohan niitä on suomeen päässyt?
Paljon.
Hop.
Hiiop.
Eiköhän Lieksassakin muutama ole.
Kyllä kuudensadan joukkoon mahtuu terroristeja ja jos jonkinlaista rikollista. Suomen täti kuuntelee pää empaattisesti kallellaan, kun mamu tarinoi mitä sylki suuhun tuo. Uskoo jokaikisen sanan mutta ei ihmettele, kun ei näy mamussa mitään kidutuksen tai sotiessa ilmaantuneita vammoja tai reikiä mustassa nahkassa. Stooria riittää kuultavaksi, nimen voi keksiä itse heidän laajasta nimivalikoimastaan ja syntymäaika on 1.1. jotain tai jonkun keksimä. Jopa kolmekymppiset ovat tarpeen mukaan alaikäisiä.
Täyttä kusetusta, mutta pääsy ilmaisiin pöytiin on niin houkuttelevaa, että sen eteen voi tehdä mitä vain.
Eikun lisää näitä, kyllä suomalainen jakaa rahansa ja omaisuutensa ihan mielellään ja elättää näitä turisteja viimeiseen hangenvetoonsa.
Ajatustensa tueksi hyysäri näyttää kuvia sodan runtelemista lapsista.
Hyvin on nämä "lapset" matkalla parantuneet.
Ei helvetissä sentään.
Kummasti naiset ja ne jotka oikeasti ovat lapsia, jäävät kotimaahansa.
Ei muslimeita suomeen, se on parasta.
Rajat kiinni muslimeilta.
Ikävä kyllä puhut totta.
voisiko joku poliitikko tehä kirjan: hyssyttelyn aika on ohi, tai: on hyssyttelemättömyyden aika. hys hys .