Englanninkielinen haastis maanantaina 13.7. Suomessa asuva kreikkalainen nimitteli perussuomalaisia äärioikeistolaiseksi fasisti puolueeksi! Mikä röyhketä ylimielisyyttä haukkua.Onkohan herra ravintoloitsija muusikon omat asiat kunnossa? Miksi tuolla tietämättömyyden ja röyhkeyden tasolla olevat pääsevät haukkumaan Ylessä ja Mediaan yleensä? Pikkupuolueiden asianajajatko vetelevät Ylen toimittajien naruista? Yritetään mollata,vääristellä asioita,tunkea mutua, puhua puppua PS puolueesta.
Ylen päivän kasvo nimitteli törkeästi
10
<50
Vastaukset
- jörgens
Tottahan toi puhui.
- EntisetNatsit
Ei kun kreikkalainen erehtyi luulemaan että persut ovat edelleen se sama fasistipuolue kuin ennen vaaleja. Nythän persut on muuttunut takinkäännön myötä mamuhyysäri-, Kreikkatuki-sekä köyhien kuritus-puolueeksi eli Kokoomuksen ala-jaostoksi.
- sdf
Siihen suuntaan ovat menossa.
- Haastavaa
Palstaapölhö keskustelee itsensä kanssa hheh
- 6010
Haastavaa kirjoitti:
Palstaapölhö keskustelee itsensä kanssa hheh
Opettele jotain uuttakin sanomista tuota olet hokenut ainakin kaksivuotta pöhlö.
Esim. tästä
Ahvenanmaalaisen Vårdösin uudella kunnanjohtajalla Andreas Johanssonilla on taustaa äärioikeistolaisissa liikkeissä, kertoo Nya Åland -lehti.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015071420034204_uu.shtml
- EntisetNatsit
Niin ja vielä unohtui tämä tasa-arvoinen avioliittolaki tuosta neo-persujen listasta minkä ministeri Lindström vakuuttaa toteutuvan
http://www.ksml.fi/uutiset/kotimaa/nyt-se-on-varmaa-tasa-arvoisen-avioliittolaki-toteutuu/2087594 - Nahka-Keje
Uus-nats... anteeksi piti sanoa että uuspersut. Kovin on outoja nuo näiden uuspersujen ajamat asiat. Lisää mamuja, raippaa köyhille, rahaa Kreikkaan, homoliittoja. Mitähän vielä tuleekaan?
- fantastostista
Olisi hyvä tietää kuinka paljon näitä Kreikasta on tullut Suomeen elätettäväksi?
Mitä itse tiedän joitakin tapauksia kuinka suuressa huumassa aikanaan avioitui naisia kreikkalaisten kanssa ja piti olla niin "miljonääriä" nyt häntäkoipien välissä Suomen sosiaalietuisuudet kelpaa kielitaidottomille miehillekin.. - HaistaZorbasPitkäVittu
Kyllä tuon haastatellun takkutukan kelpaa täällä oleskella ja arvostella suomalaisia veronmaksajia, täällä mandoliini soi ja sossu pelaa. Ihan toisin kuin tuon vitun takkutukan kotimaassa jonne meidän suomalaisten veronmaksajien pitäisi syytää miljardeja miljardien perään.
- etyk
Juuri näin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762195Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe381779Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi121535Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2371283Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu621270Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas171091Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv621027- 60990
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja104700