Persujen kannatus taas pudonnut

Edellisen romahduksen jälkeen taas häipynyt kansaa Persujen riveistä.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Se on upeeta että ihmiset huomaa mikä kusetus toi persujen politiikka on ajatelkaa ihmiset omilla aivoilla älkää menkö sen läskinaaman halpaan,nyt on tosipaikka ei onnistu oppositiossa huutelu ja 2kk:tta ja kaikki vaalilupaukset petetty melko häikäilemätön omanedun tavoittelija ja vielä joku persu uskovainen puolustelee , säälittävää.

Äänestä

Urpot äänestäjät ovat varmaan aika ymmällään. Hehän ovat perinteisesti äänestäneet Demareita tai Persuja. Nyt alkaa molemmat puolueet olla kuralla. Urpot äänestäjät ovat kylläkin vanhaa kansaa, joten heidän osuus putoaa koko ajan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HSkysely kirjoitti:

Edellisen romahduksen jälkeen taas häipynyt kansaa Persujen riveistä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu