Nyt kaikki voimat peliin, jotta palstalle saadaan savonlinnalaisen henkilön nimi, joka on pitkään raukkamaisesti vainonnut syytöntä Pia Raskia.
Pia Raskin vainoaja esiin!
Nimi_esiin
7<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Pia Raskilla on huutaa maailmalle epätoivoaan sen sijaan että ilmoittaisi lopulta poliisille. Ei voi sitäkään tehdä koska kärvähtäisi itse siitä kaikesta paskasta mitä on palstoille jo usean vuoden ajan suoltanut. Hirveä dilemma "syyttömällä"kun kaikki naureskelevat Aspergerin toilailua kaupunkipalstoilla.
koko juttunsa menee. Tässä vaiheessa Rask ei mahda enää mitään sille sotkulle jonka on hulluna ja kaikkea normaaliutta vihaavana kommunistina ITSE aiheuttanut.
Kuulin sisäpiirin tiedon, että Pia Raskin vainoaja on läheistä sukua Jammu Siltavuorelle.
Eli sinä olet "Päivän_teema" Jammun verisukulainen.
Onko Raskin vainoaja itsekin lasten murhaaja?
On ilmeisesti päässyt jo pois vankilasta presidentin armahduksella.
jutut ovat karanneet tavallisen ihmisen ulottumattomiin jo kauan sitten. Niinhän hullulle useimmiten käy että jää houreidensa kanssa aivan yksin. Ei sellaista enää kukaan kadehdi kun pää on seonnut.
Noin rankasti vainoharhainen tyyppi voi oikeasti olla jopa murhaaja.
Syyllistä etsitää ja se volla erä tappouhkaaja.Se sama ketä laittelee uhkauksia Kotkan päälliköille.
Molemmat on saatava vastuuseen ja sekin on vasta toisi sijainen juttu.
Ensi sijainen on selvittää kuka on tässä kuvassa tuo vasempan puoleinen mieshenkilö.
Toinen tiedetään että on kotkalainen kunnallispoliitiiikko mutta kuka on vasempan puoleinen häiskä?
https://kotka.sharefile.com/download.aspx?id=fe4303a743954637