tv-häriöitö

ei liene DNA:n virhe lauvvantainen TEEVEE vittuilu katsojille "parhaaseen" katseluaikaan?
Lieneekö Iigorilla ollut tylsää?

Lisää somaleita ja kaikkea muuta paskakkaa ...

Ryssillä ei ole muuta kadehdittavaa kuin maahanmuuttopolitiikka...
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Eikä pelkkä lauantai vaan jossain mättää pahasti kun lähetyshäiriöitä on miltei jatkuvalla syötöllä.Milloin dna antaa näkyä senkin yhden kanavan joka näkyy muualla.Potaskaa koko firma.

Äänestä

Voi voi, sat dvb2 ei petä, ja kaiken kruunaa modifioitu digiboksi jolla tallennan 15 eri HD-kanavaa samanaikaisesti mutta elämä on. Dna, eikös se ole nukleiinihappo?

Äänestä
  • Kerro minulle yksikin kanava josta tulee jotain tallennettavaa, saatikka 15 ja vielä samaan aikaan....., salli minun hieman hymyillä. Millos meinaat ehtiä kattoa? Ainiin eihän niitä katota ko vaan tallennetaan.

    Äänestä

  • Kuule perusJorma, kaikki näkyy joten tyydy sinä perusAnaliin ja sen tarjoamiin perusmättöön, jooko.

    Äänestä

  • Deoksiribonukleiinihappo =DNA

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kohmelovaris kirjoitti:

ei liene DNA:n virhe lauvvantainen TEEVEE vittuilu katsojille "parhaaseen" katseluaikaan?
Lieneekö Iigorilla ollut tylsää?

Lisää somaleita ja kaikkea muuta paskakkaa ...

Ryssillä ei ole muuta kadehdittavaa kuin maahanmuuttopolitiikka...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu