Jari mansesta

Mikset ole vastannut mitään mun viesteihin? Et voi aina olla noin kiireinen.
Lomas alkaa pian, joko sitten ehdit tulla moottoripyörälläs tänne?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jarilla on monta hoidettavaa, ei se enää ehdi sun luokse tulla, kun sulta sai jo.

Äänestä

Malta vielä muutama päivä, sitten tulen ja tulen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Piia.si77 kirjoitti:

Mikset ole vastannut mitään mun viesteihin? Et voi aina olla noin kiireinen.
Lomas alkaa pian, joko sitten ehdit tulla moottoripyörälläs tänne?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu