Eihän meillä enää nukuta ;) huomasin, että sinäkin olit jo hereillä...voi kunpa olisin voinut tuoda aamukahvin vuoteeseen, mutta sänky on liian kaukana :D
Huomentakultsi
Sinullevaintänään
8<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Oletko tosissaan että tarjoilisit aamukahvin sijalle? Milloin se on totta, kysyn vaan, ja vastausta odotan mielenkiinnolla.
Sitten kun saan sinulta merkin ;)
Milloin SINULLA on aikaa?, minun aikani ei ole rajallista, vaan voin halutessani tehdä elämästäni makean ja kaiken kattavan unelmaelämän ;o).
Voit varmaankin myös nauttia kermaleivoksestasi täysin siemauksin kera kahvin ;)
Ja onhan minulla aikaa, sitä on kyllä riittämiin..
Kiitos <3, mutta en syö leivoksia, en mitään muutakaan makeaa, sillä ainoastaan haluan maistella sinua, sillä sinä olet minun herkkuni ja unelmatorttuni ;).
Oi, tiedän kyllä että makeasta et välitä mutta unelmatortut menee ;D ihanaa kun olet olemassa :) toivottavasti taas tavataan pian ;)
https://www.youtube.com/watch?v=in_stKVDdwg