Nyt alkaa se aika kun totuus tulee esille

Kaikella tapaa, myös sun tekosi siinä. Et pääse sitä karkuun. Se minkä eteen olet vuosia käynyt katsomassa miten menee tulee nyt syksyllä esille. Ja se ratkaisee aika paljon. Onko ihmiset samanarvoisa ja se kertoo sun sielustasi aika paljon. Ja valmiiksi voin kertoa että ei hyvää lupaa sinulle.
654
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

jollekkin J miehelle, joka on pettäny ja kyttiny sun naamaprofiilia ja ollu muka rakastunu, kuitenkin hylänny sut!

Äänestä
  • Varatulla on oikeus hyljätäkin.

    Äänestä

  • itseolethölmö kirjoitti:

    Varatulla on oikeus hyljätäkin.

    Mutta onko varatulla oikeus myös ns. kusettaa? Entä petetyn oikeudet? Mitkä ne on, vai onko niitä lainkaan?

    Äänestä

Onko rakastaminen syntiä ja väärin? Miltä luulette että Jmiehestä tuntuu?

Äänestä
  • miltä ne kaikki pettämiset tuntuu, sillä ainakin vaikuttaa että kyseessä on sama J mies joka kerta ollut asialla.

    Äänestä

  • Mitä helesingin ääliöitä täällä on. Yksi ja sama J-mies? HALOO. kunka monta jmiestä Suomessa on entäpä jopa samannimisiä. Haloo!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


naiselta kirjoitti:

Kaikella tapaa, myös sun tekosi siinä. Et pääse sitä karkuun. Se minkä eteen olet vuosia käynyt katsomassa miten menee tulee nyt syksyllä esille. Ja se ratkaisee aika paljon. Onko ihmiset samanarvoisa ja se kertoo sun sielustasi aika paljon. Ja valmiiksi voin kertoa että ei hyvää lupaa sinulle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu