Kumpaa on leikelty enemmän Tiinaa vai Juttaa?

Vai onko tasapeli?
15<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Juttaa tottakai. Jo Jussila-aikana sai puukkoa monta kertaa.

Äänestä
  • Jutta on hyvännäköinen nainen .Hänestä näkee itsevarmuuden ja sen että tuskin välittää muiden kateellisten ihmisten arvosteluista.

    Äänestä

  • Itsevarmuutta on monenlaista. Keinotekoisesti hankittua tai aitoa. On se vaan kumma kun näitten julkkisten vääriä valintoja arvostelee niin heti väitetään kateutta syyksi.

    Äänestä

  • enhaluajulkkikseksi kirjoitti:

    Itsevarmuutta on monenlaista. Keinotekoisesti hankittua tai aitoa. On se vaan kumma kun näitten julkkisten vääriä valintoja arvostelee niin heti väitetään kateutta syyksi.

    Mitähän vääriä valintoja arvostelet...

    Äänestä

  • Hyi olkoon mikä "äiti". Mutta näin on parempi pojalle.

    Äänestä

  • Huvitti lukea Jussin kirjoittavan:"Ja sitten kehonrakentaminen. Mihin helvetin tarkoitukseen sitä kehoa pitää rakentaa, kun ulkoileminen ja hyötyliikunta riittävät aivan hyvin."

    Itse muistan 1980-luvun tapahtumat, Teatterikorkeakoulun, Turkan ja Jussin yms. Silloin bodaus oli Jussin sydäntä lähellä.

    Äänestä

  • munahiki kirjoitti:

    Huvitti lukea Jussin kirjoittavan:"Ja sitten kehonrakentaminen. Mihin helvetin tarkoitukseen sitä kehoa pitää rakentaa, kun ulkoileminen ja hyötyliikunta riittävät aivan hyvin."

    Itse muistan 1980-luvun tapahtumat, Teatterikorkeakoulun, Turkan ja Jussin yms. Silloin bodaus oli Jussin sydäntä lähellä.

    Jussi on viisastunut matkan varrella, toisin kuin nuo kemian käyttäjät.

    Äänestä

9-9

Äänestä

Revasta kummatkin ja ne jylhän hampaat.

Äänestä

Jutan naama muuttunut oudoksi, kohti Tiinan kauhugalleriaa.

Äänestä

Jutta on hiton hyvän näköinen ja upea kroppainen nainen. Aivan sama onko silpunnut itseään vai ei, koska on onnistunut siinä. Ja tiina on jees myös. Go girls!

Äänestä

Juttaha on nyt kauniimpi kuin koskaan ennen

Äänestä

Eivät ole mitään ruusuja kumpikaan.
Mutta harva transu kaiketi onkaan...

Äänestä

Julkisuus yleensä tuhoaa ne jotka se on tyhjästä luonutkin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


siliconbotoxsteroid kirjoitti:

Vai onko tasapeli?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu