playstation 1/2 ohjain puhelimeen -_-

semmosia on,saisko suoraan linkkiä ostopaikalle vai millåä nimellä se löytyy?

kiitos
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Voisiko joku auttaa? Ps 3 Logitech virtavalo vilkkuu ja ei voi pelata. Onko sille jotain tehtävissä vai onko se kaput?

Äänestä

Mitä tällaisella edes tekee? Tietokone on pelaamista varten ja kännykällä pelataan kosketusnäyttö pelejä..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pikkupoika kirjoitti:

semmosia on,saisko suoraan linkkiä ostopaikalle vai millåä nimellä se löytyy?

kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu