on tehnyt tv7:lla?
Eikö löydy tervettä tervettä opetusta?
Haloo!
Mitä Bill Johnson
Jumalanpelkoa
4
109
Vastaukset
- Kirkonrotta
Epämiellyttävä heppu. Mutta ilmeisesti pätäkkää riittää.
- Armolahja
Kyllä tervettäkin opetusta tulee seiskasta, mutta valitettavasti vähemmän kuin epätervettä. Itse suosin suomalaisista julistajista seuraavia: Lindströmin pariskuntaa, Tapani Suontoa, Paavo Järvistä, Jarmo Sormusta ja Pirkko Vesavaaraa muutamia mainitakseni. Suosittelen!
- Itkeäkövainauraa
Bill Johnson kuuluu Toronton naurattajiin. TV seiskalla tykätään naurattajista.
- VainionNipa
Valitettavasti tykätään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703149
- 622495
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562136Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942045- 551952
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141253EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61083