Nimimerkin J.A.S uninäky 14.7.2015

Nimimerkin J.A.S uninäky 14.7.2015

Viikko sitten sain uninäyn Suomesta ja EU:sta.

Oli yksi suuri valkoinen ja korkea alusrakennelma meressä, ei laiva, vaan kelluva hallitsevan suuri rakennelma meressä. Siihen oli törmännyt pieni samanlainen kelluva alusrakennelma, joka oli saanut murtuman, ja siinä aluksessa oli henkilöitä, jotka olivat loukkaantuneita.

Emäaluksesta kuului sanoma: ”I do not need you (En tarvitse sinua).” Sen jälkeen pieni alus lähti ruhjoutuneena poispäin valta-aluksesta.

Tiedän että tämä on Suomen tulevaa tapahtumaa. Henki vahvisti kysyttyäni sen Häneltä.

Jouko Pihon kommentti:

Näin tulee tapahtumaan. Pieni alus eli Suomi joutuu törmäyskurssille suuren aluksen eli EU:n kanssa, jolloin Suomi saa kolhuja ja saa tarpeettomana mennä menojaan. Silloin Suomi eroaa sekä eurosta että EU:sta.

1

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sain juuri tietooni erään henkilön talvella 2015 näkemän näyn.

      Viime talvena eräs henkilö näki näyn rukousryhmässä rukouksen aikana, että Suomi potkitaan pois EU:sta. Näyssä näytettiin, että oli joitakin asioita, joita Suomi ei hyväksynyt ja sitten sanottiin: "Nyt riittää."

      Jouko Pihon kommentti:

      Siinä, että Suomi potkitaan ulos EU:sta, tapahtuu Jumalan tahto. Kiitos Herralle! Ei tarvitsekaan itse erota, kun erotetaan!

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko tyytyväinen viime tapaamiseemme?

      Vai toivoitko sen menevän toisella tavalla? Miten?
      Ikävä
      104
      3558
    2. Nyt se sit loppuu

      Et ei enää nähdä ja yhteyttä pidetä.
      Ikävä
      62
      3207
    3. Kuoleman pelko katosi

      Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä
      Hindulaisuus
      434
      2704
    4. Myötähäpeä kun näkee sut,

      tekisit jotain ittelles. Ihan hyvällä tämä!
      Ikävä
      82
      2507
    5. Viikonloppu terveiset kaivatulle

      tähän alas ⬇️⬇️⬇️
      Ikävä
      85
      2458
    6. Toiselle puolikkaalleni

      Sinulla ei taida olla kaikki nyt ihan hyvin? Minua itketti eilen kauheasti, sinunko itkuja itkin? Kyllä kaikki selviää j
      Ikävä
      42
      2134
    7. Jos sitä keittelis teetä

      Ja miettis mitä mies siellä jossain touhuilee... ☕️
      Ikävä
      97
      2103
    8. Ei mun tunteet

      ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil
      Ikävä
      50
      1752
    9. Kuhmolainen on selvästi kepun lehti

      Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan
      Kuhmo
      22
      1730
    10. Huomenta ........

      Huomenta 💗 Tiedän, että tuntuisit hyvälle.
      Ikävä
      12
      1706
    Aihe