Paffi huijaa pelaajia, eikä maksa voittoja.
Tänään japanin jalkapallossa veto osui.
Vetohistoriassa Veto/tila sarakkeessa merkintä voitettu ja voittosarakkeesa voitto 0€
Paffi huijaa
9
<50
Vastaukset
- Sokeapappa
Harvemmi huijaa..? Pelasikko muita pelejä? Ja jos "huijaa" palautetta vaan itte ainaki saanu ilmaiskierrokser triplana takasi jos jääny saamatta.
- PaffiHuijaaTaas
Tänään vasta oli voitot tulleet pelitilille, eipä ole ennen näin käynyt, vaan on alle tunnissa tullu voitot tilille pelin lopputuloksen ratkettua.
Paffi antoi 10€ bonusrahaa, jota ei ole voinut pelata, vaikka pelitili oli välillä 0€, niin paffin 10€ bonus vaan oli bonustilillä. - Huomannut3
PaffiHuijaaTaas kirjoitti:
Tänään vasta oli voitot tulleet pelitilille, eipä ole ennen näin käynyt, vaan on alle tunnissa tullu voitot tilille pelin lopputuloksen ratkettua.
Paffi antoi 10€ bonusrahaa, jota ei ole voinut pelata, vaikka pelitili oli välillä 0€, niin paffin 10€ bonus vaan oli bonustilillä.Bonusrahaa ei voi pelata urheiluvedonlyöntiin, vaan se pitää pelata automaatteihin. Voitot menee suoraan oikean rahan saldoon.
Kannattaa tutustua eri lafkojen käyttöehtoihin, ennen kuin rupeaa vauhkoamaan huijauksesta :D - PaffiHuijaaTaas
Ei muuten voinut pelata automaatteihin.
Mulla oli pelitilin saldo välillä nolla euroa ja bonusraha 10€.
Menin peliautomaatti valikosta ja valitsin peliautomaatin, mutta bonusrahalla ei voinut pelata.
Kun aloin pelaamaan, niin siinä luki, että pelaat leikkirahalla.
Klikkasin: pelaa oikealla rahalla, niin sivu ohjautui talleta rahaa pelitilille eli ei bonusrahalla voinut pelata.
Miten paffi voi tilittää bonusrahan tilille, jos bonuskoodi on mennyt vanhaksi.
Sain vanhalla bonuskoodilla 10€ bonusrahatilille, mutta bonusraha ei ole pysytynyt käyttämään.
Että näin! - sunähuijaat
PaffiHuijaaTaas kirjoitti:
Ei muuten voinut pelata automaatteihin.
Mulla oli pelitilin saldo välillä nolla euroa ja bonusraha 10€.
Menin peliautomaatti valikosta ja valitsin peliautomaatin, mutta bonusrahalla ei voinut pelata.
Kun aloin pelaamaan, niin siinä luki, että pelaat leikkirahalla.
Klikkasin: pelaa oikealla rahalla, niin sivu ohjautui talleta rahaa pelitilille eli ei bonusrahalla voinut pelata.
Miten paffi voi tilittää bonusrahan tilille, jos bonuskoodi on mennyt vanhaksi.
Sain vanhalla bonuskoodilla 10€ bonusrahatilille, mutta bonusraha ei ole pysytynyt käyttämään.
Että näin!Ei mene noin. PAF ei koskaan ohjaa tallettamaan lisää rahaa. Ja bonusrahalla ei voi pelata kaikkia automaatteja. Laitat pallukan siihen kohtaan, että suodattaa näkymään ne automaatit joita voi pelata bonusrahalla.
- PaffiHuijaaTaas
Kiitos kun toopelle annoitte neuvoa bonusrahan suhtee.
Pelasin Cash & Carry automaattia ja bonusrahalla sai pelikassan saldo nousi 280%.
Kokeilin muitakin automaatteja, mutta paras oli tämä Cash&Carry, vaikka muihin verrattuna on yksinkertainen, mutta mukavasti nosti pelitilin saldoa.- DonKyösti
Eipä mitään, itsekin noita tullut aikoinaan ihmeteltyä ja kirottua itsekseen. Voitin joskus bonusrahalla cash and carryn bonuksen ja sieltä yli 100 kertaa panoksen. Hik!
- PaffiHuijaaTaas
Äkkiä cash&carry pelissä pelikassa kasvaa ja alkaa miettimään pelaamista oikealla rahalla bonusrahalla pelaamisen jälkeen, että kannattaako, vai käykö niin, että rahat menee ja pelikassa näyttää nollaa.
- Pitkäänjuossut
Asiahan ei minulle kuulu mutta peliautomaatit on -EV pelejä, joten tulet häviämään pitkässä juoksussa jokaisesta eurosta 80-90 centtiä, että näillä eväillä pysy erossa.
Palautus on asetettu sinne 80-95% jolloin teoriassa sinun pitäisi havitä vain 5-20 centtiä jokaisesta eurosta mutta käytännössä et saa takaisin kun 10 centtiä sijoitetusta eurosta.
Tiedän monia jotka on pelannut moneen kertaan varsinaisen pelikassan automaatteihin, itsekin muutaman kerran mutta parin tontun hävinneenä olen vihdoin oppinut läksyni.
Paf on muuten ihan jees mesta vedonlyöntiin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 15111359
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1485413Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p424296Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1323622Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska372701Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191916Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1041623Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3601586Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?901473Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311406