Tyyntä myrskyn edellä

eipä mulla nyt muuta, hyviä öitä :)
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Miksiköhän mullakin on nyt just semmonen omituisen levoton olo....liekö juurikin tyyntä myrskyn edellä?

Äänestä

Myrsky-yönä vaari hukkui meren tummiin laineisiin, tuonen käki jossain kukkui - jäi mummo kyyneliin.. Näin lauloi Kuuva ..tulipahan vaan mieleen. Nyt uneen hukun ..toivottavasti herään uuteen aamuun.

Kiitos tästäkin päivästä, tää nyt on niin tätä ja ajatus hukkuu hulluuteen ..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jokuonkaunis kirjoitti:

eipä mulla nyt muuta, hyviä öitä :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu