Läppäristä pitäis tarkistaa lämmöt mutta onko olemassa suomenkielistä ohjelmaa jolla sitten tarkistaa kuika kuumana kone käy.
mistä saa tarkistettua koneen lämmöt
7
<50
Vastaukset
- tamaonse
Speccy on ohjelma ja on suomenkielinen,minulla on se ollut niinkauan kun olen yleensä tiekkareita käyttänyt,toimii.
https://www.piriform.com/speccy/download- lämmöt
Asensin tuolta ja se tosiaan oli suomekielinen kun se ensin valitaan asennusvaiheessa. Asennusvaiheessa kannattaa olla tarkkana etti vaan hyväksy Cromen asentamista.
ihan hyvältä vaikutti ja lämmötkin oli kohillaan
Kiitos!!
- etsilleeni
Speccy ei ole suomen kielinen ohjelma eikä, siihen ole olemassakaan suomen kieltä. ja kun katsoo isompaa kuvaa niin kaikki on englannin kielellä. kokeilin ohjelmaa ja sieltä löytyy kyllä kielen vaihto valikko mutta vain englanniksi. Yritin etsiä Spccyn sivuilta suomen kielen pakettia ja sellaista ei ole edes olemassa.
- AsusDeluxe
Minähän en näistä niin tiedä, mutta Everestin pitäis olla myös suomeksi:
http://www.majorgeeks.com/files/details/everest_free_edition.html
Kehitys tosin lopetettu ja tukea lupaavait vain W7:aan asti. En sit tiedä, en oo kokeillut.
Miksi yksinkertaiseen monitorointiohjelmaan suomenkielisyysvaatimus? Ei kai nykysuomessa kukaan niin ummikko ole, ettei osaa käyttää helppoa englanninkielista ohjelmaa? - tamaonse
Mikä se ohjelma oli jolla sai kuvan tänne laitettua,nyt en muista sitä,jos sen kerrot niin minä laitan kuvan minulla olevasta Peccy ohjelmasta niin voit ihan omin silmin katsoa ja todeta että se ON SUOMENKIELINEN,ollut minulla iät ja ajat Suomenkielinen,ja sen jälkeen lopetat tuon paskanjauhamisen.
- tamaonse
http://aijaa.com/G6MkEJ
Tästä sen nyt voi kaikki muutkin tarkistaa,minkäkielinen Cpeccy mahtaa olla kyseessä. - AsusDeluxe
tamaonse kirjoitti:
http://aijaa.com/G6MkEJ
Tästä sen nyt voi kaikki muutkin tarkistaa,minkäkielinen Cpeccy mahtaa olla kyseessä.Jeps, asensin tuon ihan kiinnostuksesta vain. Asennuksessa sain valita kielen, ja kun sitten käynnistin ohjelman, niin ihan suomenkielinenhän se oli (huonoa suomea tosin, mutta niinhän nuo yleensä ovat).
Asetuksista voi sit vaihtaa kielen jollei tykkääkään suomesta (33 muutakin vaihtoehtoa löytyy).
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762260Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe391801Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi141581Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2371303Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu631296Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas191111Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv631052- 611012
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja108733