Kansanedusta ja taistelutoverit haluavat nujertaa vihollisia. Millä tavoin?
http://www.kaleva.fi/uutiset/kotimaa/professori-immonen-pitaa-vahintaan-erottaa-eduskuntaryhmasta/703013/
http://www.kaleva.fi/uutiset/kotimaa/professori-immonen-pitaa-vahintaan-erottaa-eduskuntaryhmasta/703013/
Vastaukset 10
Vanhimmat
Että oikein Åbo Akademin valtio-opin professori?
Åbo Kikkels, Turun Muna Ab Oy
Persujen natsisiipi, eli pSS rasistiroikaleet ovat taas päässeet vauhtiin. Ja Timppa nauraa....
http://www.kaleva.fi/uutiset/kotimaa/tutkija-ihmettelee-olli-immosen-kirjoituksen-ajankohtaa-rasistihenkinen-taistelukutsu/703012/
Tuo oli kyllä hyvä haastattelu, täyttä asiaa.
Noh, Imppa kusi vielä yläasteellakin housuunsa, joten ei kannata kommenteistaan ottaa hernettä nenään...harmiton vesseli.
...sitäpaitsi Imppa ei osaa kunnolla suomenkieltä, saati sitten englantia, joten kirjoittaja on joku muu kuin Immonen.
Kirjoittaja on joko Halla-aho tai Hännikäisen Timppa. Koulukiusatut ottavat revanssia höhlän Immosen avulla.
tyhmä mies persu
Persut jatkavat useilla rattailla ajamista. Kannatusta ylläpidetään persujen yleispuolueen kulisseissa toimivien hihhulilahkojen avulla. Näillä hihhuleilla oli suuri osuus muun muassa persujen eduskuntavaalien varsinaisena äänestyspäivänä tapahtuneeseen kannatuksen nousuun. Äänestämään masinoitiin tuolloin suuri määrä nuoria miehiä, joiden aatemaailma on läheistä sukua näille Immosen kirjoituksille.
Soini avasi puolueensa paraatiovet muun muassa IKL:n, Valkoisen Rintaman, Suomen Sisun, Väinö Kuisman Suomi-Isänmaan ja hommafoorumin porukoille ainoana tavoitteenaan kannatuksen nostaminen tämän sekopääporukan vaaliorganisaationa. Laiska ja korruptoitunut media ei nähnyt aiheelliseksi kertoa persujen ehdokkaiden taustoista, ja nyt on todellakin saatu mitä tilattiin.
Olli on kuitenkin vemppamies. Kohta saa vemppaa eduskunnastakin. Sluiba jätkä.