alaristeen ympyrän nurmikoiden ajon

on ottanna ammattilainen leikatakseen,edellinen leikkaaja olikin surkeen huono,mitä sitten tekeekin niin sanoisin ettei tee mitään sillä nolot olkoon sivusta kattojia,muutkin urakat joita tällä nololla on eivät uskoakseni tule kunnolla tehtyä nolo mikä nolo.
798
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

joo kyl sen huomaa koska hommakäy,ei käyny viime vuonna kun nolot!

Äänestä

Ruisniemi sitä taitaa nyt leikata ja homma käy:)

Äänestä

ketähän ne viimevuoren nolot mahtaapi olla ainakin surkeen noloi ovat, kukahan onneton tommosia oikeen pitääpi urakois kunneivat osaa työtään tehrä,nykyinen leikkaaja on oikeen hyvin leikannu kiitos siitä.

Äänestä

Taitaa täällä isä ja poika kilvan kehua itteensä

Äänestä
  • ei kai kuulapää ite innostunna..

    Äänestä

on se kamalaa kun on pitännä iteään kunkkuna silti mono heilahti tais tukka irrota....

Äänestä

jo vain.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


häppeenolo kirjoitti:

on ottanna ammattilainen leikatakseen,edellinen leikkaaja olikin surkeen huono,mitä sitten tekeekin niin sanoisin ettei tee mitään sillä nolot olkoon sivusta kattojia,muutkin urakat joita tällä nololla on eivät uskoakseni tule kunnolla tehtyä nolo mikä nolo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu