Haluaisin sinun kuuluvan arkeeni, en halua taas hyvästejä...
En halua tätä taas
21
<50
Vastaukset
- NäinEhdottaisin
https://www.youtube.com/watch?v=xuXFVGO_M4s
KuunnellaanNytVaan Froikkareita. - Enpystysiihen
Haluaisin minäkin sinun kuuluvan. En jätä sinulle hyvästejä koskaan.
- pilannut-kaiken
Kunpa hän ajattelisikin noin. Joskus uskoinkin, että olisi olemassa mahdollisuus, että hän ajattelisi noin.
- vanhatotuus
Ehkä se onkin ihan hyvä ajatus tuo, että ei milloinkaan hyvästejä. On mitä on missä on tai on olematta. Komppaa mua mies jos tää sopii?
- suthaluanvain
No ei sovi! Kyllä minä haluan enemmän! Sopisiko näin?
- vanhatotuus
suthaluanvain kirjoitti:
No ei sovi! Kyllä minä haluan enemmän! Sopisiko näin?
Vain siinä tapauksessa sopii jos olet se yksi mies jota aina vain kaipaan. Muutoin sanon että ei jäähyväisiä.
https://youtu.be/k2pXO21RH8E
- en_vän
En mä kehtaa haluta sua enää. Ennen halusin mut tein itsestäni vaan pellen. Tai oikeestaan en uskalla vaikka haluisinkin.
- ajatuksellatoimii
Nimi ja osote puuttuu alotuksesta.
Faxi meni epäkuntoon?
Jos oikeesti halusit jonku sun elämään, laitat viestin suoraan sille ihmiselle
Soittaminen toimii aina.
Sitten hankalimmissa tapauksissa pulloposti / savumerkit / kirjekyyhkyt käyttöön
- lovers never say goodbye -- kysymysmerkkiä
Ajatuksentie on parastie, tosin jossain vaiheessa pitää edetä sille livetasollekkin vai mitä ajattelette?
- erkki___
mä ikävöin sun pimppiä. Se oli ihana kolo. Mulla jäi sinne lemmenliemetkin.
- millonsetapahtu
Eihän tota usko Erkkisetäkään.
- Solidsnake
minä olisin halunnut tehdä pesästäsi pesän käärmeelleni
- oletrakas
En mäkään halua hyvästejä muru. Mäkin haluan sut mun arkeen.
- kumpioot
Ootko aloittaja mies vai nainen?
- eivoitietää
Aika oleellinen kysymys toi...
- Ota-Yhteyttä
Ota yhteyttä häneen irl. Ei palstalla vikiseminen mitään auta.
- oletrakasmulle
En minäkään halua hyvästejä. Haluan sut jakamaan kanssani arjen ja juhlan, ihan kaiken. (jos olisit hän)
- MyöhästäRypistää
Valitettavasti mua ei enää kiinnosta mitä sinä haluat... eihän suakaan koskaan kiinnostanut mitä minä haluan! Ja nyt MINÄ haluan sut pois mun elämästä ja sille et voi yhtään mitään!
- iksupoika
mulla on sua iksu. niisk. :(
- eikööstä
Kaikella on tarkotus, kaikesta voi aina oppii jottai.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762173Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe371771Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi121511Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2361276Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu621260Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161088Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv621013- 60987
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja103692