Ajaako taksit venäjän bensiinillä?

Tuttu tankkaa Venäjällä, se on halpaa.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

52 senttiä litra bensa ja diesel.

Äänestä

20 vuotta tankattu Venäjällä ja vain renkaat ovat kuluneet.

Äänestä

Sehän on monikulttuurista polttoainetta. Eli ilman isompia marsseja ja sirkushuveja, kannatettavaa toimintaa ja rikkaus meidän autoilulle!

Äänestä

Se on valtiosalaisuus.

Äänestä

Riippuu naamasta. Ja näin näyttää olevan.Ja parempi, etttä onkin. Vai mitä?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


KilahtaakoMoottori kirjoitti:

Tuttu tankkaa Venäjällä, se on halpaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu