Kumpi olisi parempi? Maybach vaikuttaisi olevan mukavampi, hiljaisempi ja isompi. Tehojakin riittävästi matkantekoon. Kummankin voisi laittaa mutta olisi liian pröystäilevää.
S65 Maybach vai S65 AMG
eräslottovoittaja
10<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Täältä asiantuntijapalstaltahan ne muutkin lottovoittajat käyvät neuvoja kyselemässä.......
Sinuna miettisin, jotta Solifer vai Tunturi, tai ehkä sittenkin Honda Monkey.
Lopeta ap runkkaaminen ja hanki joku kiva harrastus itsellesi. Autot on loppupeleissä vain kulkuneuvoja paikasta A paikkaan B. Lada kuskilla voi olla kiva gimma vieressä ja S-mersu kuskilla joku kauhea lorttonen, jonka kanssa on mukavampaa istua parkkipaikalla, kuin esim. telmiä makuuhuoneessa.
Ehdottomasti AMG ellet ole 100 vuotias höperö. Kunnon mörinät ja tehpt. Sillä on kivaa härnätä bimmerin ämmä kuskeja.
Oletko koskaan edes nähnyt kumpaakaan noista autoista. Maybachia et ainakaan ja Amg:kin taitaa olla pojulla vain unissa.
Uudempaa S maybachia en kylläkään ole vielä päässyt kokeilemaan mutta sekin on vainajan kysymys.
Minkähän kysymyksen tämä vainaja esitti?
Tuommoiset voi lopettaa maapallolta turhia malmikasoja.
Ehdottomasti tämä:
2015 Mercedes-Benz S65 AMG Coupe V12 Biturbo
https://youtu.be/Si8ymUo4Y4E
Toiseksi autoksi sitten se Maybah
https://www.youtube.com/watch?v=zZ6y9Iu-59w
https://www.youtube.com/watch?v=rdfBkmy2tTI
Maybachin takapenkillä on miellyttävämpää nussia kauniita naisia.