Ehkä vielä joku kerta uskallan kertoa

Mulla on sua nainen ihan kamala ikävä jo nyt! Ja sinä et todennäköisesti tiedä tunteistani yhtään mitään ellet ole alkanut ihmetellä hölmöä käytöstäni seurassasi... Ihana kamala ihastuminen.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Nainen naiselle?

Äänestä
  • Oikein päätelty.

    Äänestä

Vaikka aavistelisinkin, niin ainakaan en millään vois todeksi uskoa. Ikävä on. Ei kai hän sentään..ketä itse kaipailen. On tää kyllä aika kamalan ihanaa tai sit ihanan kamalaa...tai mitenhän tää nyt menee. Oon mä kans välillä aika hölmö kun nähään..meinaa mennä jalat solmuun ja semmosta.

Äänestä

Joo mullakin sua ollu jo aika kauan mut odotan ku nähään saan sanoa sen tykkään sinusta

Äänestä
  • Sitä odotellessa :)

    Äänestä

Ikävä on :(

Äänestä

Minullakin on ikävä. tuli oikestaan shokkina et itku pääsi kun lähdit :s jotenkin tosi tyhjä olo, vaikka palaathan sinä takaisin... huoh...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


unetonyötär kirjoitti:

Mulla on sua nainen ihan kamala ikävä jo nyt! Ja sinä et todennäköisesti tiedä tunteistani yhtään mitään ellet ole alkanut ihmetellä hölmöä käytöstäni seurassasi... Ihana kamala ihastuminen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu