Järkytinkö sinua?

Oletko järkkynyt nyt?
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Miksi Pitäisi?????

Äänestä

Sovitaan et joo nii mä melkei pyörryin äsken järkytyksestä.

Äänestä

En. Olen tottunut hulluihin...

Äänestä
  • Eli olet. Hahahaha. Oliko tarkoitus? En muista.

    Äänestä

  • Ei ole tarkoitusta.

    Äänestä

No en ole;).

Äänestä

Pettynyt, en järkyttynyt.

Äänestä

En ollenkaan, heräsin just ja luin, mikään täällä ei järkytä mua. En jouda tosin lukemaan tai jäämään, on muuta tekemistä, vaikka sataakin.

Mukavaa päiväkulkua täällä pyöriville.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Voikamalaa kirjoitti:

Oletko järkkynyt nyt?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu