Onko kiva pelata illasta toiseen vanhassa ladon paskassa?? varokaa ettei katto tipu päälle! Ja opetelkaa pelaamaan että voisitte joskus myös pärjätä ja johtaa sarjaa niinku Jokerit tekee!!!!! muhahaaaaaaa
Juntit
Aatu
5175
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Sä oot tyypillinen jokelifani. Aina kun jokelit johtaa niin ollaan niin polleeta, mutta kun jokelit pelaa huonosti niin ollaan heti vaihtamassa Bluesiin tai HIFK:iin. Ai niin yks juttu vielä, haista homo persettä!
miten teillä hifkifaneilla pyörii noi homojutut mielessä? onneks olla eri halleissa ettei tarvi teidän homojen kans olla tekemisis.. tyypillinen jokerifani? eiku ihan perinteinen vuodesta -88. blues ja hifki? paskasakkia molemmat enkä tajua miten joku voi moisia kannattaa. Ai niin vielä yks juttu, koittakaa päästä pleijareihi vitun paskasakki!
Kuka tuo feikki oikein on? Minä olen todellakin hintti ja suuri sellainen.
Mitä juntit? nuolkaa toistenne suklaarusinoita vitun pikkuhintit ja opetelkaa pelaa lätkää vitun paskahousut
antaako homot noin helpolla periksi? tunnetusti homot eivät ole perääantamattomia... heh heh