Mitä ajattelette siitä, kun

kauniit ja rohkeat pitävät seurapiirileikkejään, ja ne jotka siitä pudotetaan pois, katkeroituvat?
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onko se nyt noin? Vähän pinnallinen vinkkeli sulla, etten sanoisi :) Ihmisillä on varmaan muutakin elämää kuin se, missä itse pyörit? Ja totanoin, oletko ihan varma, että se haluaa leikkiä porukassa? Ehkä se viihtyy aidossa seurassa.

Äänestä

en kato

Äänestä

Ihmisen mieli on haavoittuva. Välinpitämättömyys ei ole hyvä tunne myöskään.

Äänestä

inhoon koko sarjaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sivustaseurannutsyvällin kirjoitti:

kauniit ja rohkeat pitävät seurapiirileikkejään, ja ne jotka siitä pudotetaan pois, katkeroituvat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu