Nimeni on Risto.....

Tänään vielä juon ja sitten tulee päivän tauko...
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Että juot aika paljon?
Vettä tosin kannattaakin.

Äänestä
  • Pitää vähentää asteittain...

    Äänestä

Selvänäolo ei ole hullumpi tunne sekään.
Miksi juot?

Äänestä
  • Sairastan masennusta ja ikävä on kova...
    Niin ja itsetuhoisia ajatuksia..

    Äänestä

Eihän meidän "pikku-Risto juo". höpön löpön, meidän Risto on raitis ja niin ihana

Äänestä

Masennusta eikä poista ikävää.
Niin se on Risto.

Äänestä
  • :( Kyl se vähän helpottaa..

    Äänestä

  • Ei se kyl oikeesti helpota. Muu elämä kuntoon niin se Annekin kiinnostuu. Tai jos ei Anne niin ainakin sun on parempi olla.

    Äänestä

Tee meille palvelus ja juo itsesi hengiltä luuseri Risto!! :D

Äänestä
  • :(...............

    Äänestä

  • Toi juttu on jo tiedossa.....

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Risto_ kirjoitti:

Tänään vielä juon ja sitten tulee päivän tauko...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu